Dowiedz się, jak tworzyć gry na silniku Unreal Engine za jedyne 20 USD dzięki pakietowi Humble: 20 e-booków poświęconych programowaniu w UE4, UE5 i C++.

Czy zawsze marzyłeś o stworzeniu własnej gry wideo, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie panikuj, Humble jest tu dla Ciebie! Dzięki nowemu pakietowi książek Game Programming C++ & Unreal możesz otrzymać do 20 e-booków na temat tworzenia gier w Unreal Engine 4 i 5 oraz programowania w C++ za jedyne 20 USD.

Ebooki na każdym poziomie

Pakiet oferowany jest na kilku poziomach. Za jedyne 1 dolara otrzymasz cztery e-booki, w tym skróconą instrukcję tworzenia gier Unreal Engine 4, książkę kucharską dotyczącą shaderów i efektów Unreal Engine 4, projekty wirtualnej rzeczywistości Unreal Engine 4 oraz książkę kucharską Unreal Engine 4 Scripting with C++ 2. wydanie. Te cztery książki to świetny punkt wyjścia do nauki Unreal Engine 4, ale dzięki wyższym poziomom pakietu możesz osiągnąć jeszcze więcej.

Poziom 15 USD obejmuje 10 e-booków, w tym cztery książki w warstwie 1 USD, a także sześć innych książek, które uczą innych zastosowań C++, takich jak programowanie znaków AI, projektowanie wzorców i jeszcze więcej. Dostępna jest także książka Tworzenie gier w języku C++ na przykładzie, która zawiera instrukcje krok po kroku dotyczące tworzenia projektów modeli 2D i 3D w UE4.

Poziom kompletny za 20 USD obejmuje 22 książki omawiające zaawansowane koncepcje tworzenia gier oraz samouczki dla UE4 i UE5. Pełną listę możesz zobaczyć na stronie pakietu w sklepie Humble. Wszystkie e-booki w pakiecie są dostępne w formacie epub i PDF, co oznacza, że ​​możesz je czytać na telefonie, komputerze, Kindle lub tablecie.

Niesamowita wartość za jedyne 20 dolarów

Cały pakiet ma wartość 757 dolarów za jedyne 20 dolarów, co jest niesamowite. Jednakże, podobnie jak w przypadku innych ofert Humble Bundle, zawsze możesz zwiększyć swój wkład, aby wysłać więcej pieniędzy wydawcom i organizacjom charytatywnym. Pakiet ten wspiera organizację non-profit Direct Relief, która zapewnia opiekę medyczną miejscom dotkniętym sytuacjami kryzysowymi i klęskami żywiołowymi.

Pakiet książek Humble’s Game Programming C++ i Unreal Book Bundle będzie dostępny do 24 września. Odbierając pakiet, nie zapomnij zapoznać się z ofertą Humble Choice z tego miesiąca. Abonenci programu za 12 dolarów miesięcznie mogą przez cały wrzesień otrzymać Tiny Tina’s Wonderlands i siedem innych gier Steam za jedyne 12 dolarów.

Wymienione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszej witryny, GameSpot może otrzymać część przychodów.

Źródło: www.gamespot.com