Dowiedz się, jak rozwiązać wszystkie muzyczne zagadki w Melody Bay w grze Super Mario RPG

Super Mario RPG: przewodnik po rozwiązywaniu zagadek muzycznych Melody Bay Kijanka

Jeśli jesteś miłośnikiem gier RPG Super Mario, z pewnością słyszałeś o lokalizacji Melody Bay. Miejsce to słynie szczególnie z tajemniczej muzycznej zagadki. Nasz poradnik pomoże Ci ukończyć wszystkie zagadki muzyczne w Melody Bay.

Muzyczne łamigłówki Melody Bay

Muzyczne łamigłówki Melody Bay polegają na skakaniu po kijankach w odpowiednim momencie. Akcja zlokalizowana jest nad stawem Kijanka. Po uzyskaniu dostępu do obszaru rzeki Midas skieruj się w prawo, aby znaleźć staw. Tam będziesz musiał wskoczyć na maksymalnie osiem kijanek, wciskając w odpowiednim momencie przycisk B.

Za każdą ukończoną łamigłówkę muzyczną otrzymasz kartę od kompozytora Toadofsky’ego. Karty te odblokowują nowe przedmioty, które można kupić u handlarza w Stawie Kijanki.

Piosenka nr 1: Frog Sage Suite nr 18 (karta altowa)

Pierwszą zagadkę w Melody Bay możesz rozwiązać już po dotarciu do Stawu Kijanki. Kijanka NPC wyjaśni ci nawet, jaką melodię zagrać. Rozwiązanie możesz zobaczyć poniżej:

To pierwsze zwycięstwo pozwoli ci zdobyć kartę Toadofsky Alto.

Piosenka nr 2: Pieśń górników Moleville (karta tenorowa)

Druga zagadka muzyczna wymaga dalszych postępów w kampanii. Będziesz musiał przejść przez Moleville i Moleville Mines. Po uratowaniu dzieci w tunelach Twój wózek górniczy rozbije się z powrotem w wiosce.

Po ukończeniu tej części wróć do stawu kijanki, aby zagrać nową melodię. Rozwiązanie możesz zobaczyć poniżej:

Ten krok pozwoli ci zdobyć kartę Tenor Toadofsky’ego.

Piosenka nr 3: Piosenka Monstro Town Star (karta sopranowa)

Ostatnia zagadka w Melody Bay dotyczy Gwiezdnego NPC w Monstro Town. Po zwiedzeniu wioski wejdź do domu starszego (pierwszy po prawej), idź na górę. Tam na półce zobaczysz rozgwiazdę. Wejdź z nim w interakcję, aby usłyszeć melodię.

Wejdź w interakcję z rozgwiazdą w Monstro Town.

Gdy już to zrobisz, wróć do Stawu Kijanki/Zatoki Melody. Następnie możesz wskakiwać na kijanki w kolejności pokazanej poniżej.

Rozwiązanie trzeciej zagadki.

Gdy już ułożysz puzzle, Toadofsky poprosi Cię o skomponowanie własnej melodii, co oznacza, że ​​będziesz mógł w dowolnym momencie wskoczyć na kijanki, aby zakończyć zabawę.

Nagrody za łamigłówkę Melody Bay

Każda łamigłówka w Melody Bay nagrodzi Cię konkretną kartą Toadofsky’ego. W zamian możesz zakupić dodatkowe przedmioty u jednego z handlarzy w Stawie Kijanki. Postać tę znajdziesz po lewej stronie głównego obszaru, obok innego handlarza, u którego możesz wymienić Żabie Monety na różne nagrody.

Są to przedmioty, które możesz kupić po rozwiązaniu wszystkich zagadek Melody Bay.

Dostępne nagrody są następujące. Ceny tych przedmiotów zostaną obniżone, gdy ukończysz wszystkie muzyczne zagadki Kijanka.

Domyślnie: Kijanka Cola – Drużyna odzyskuje 30 HP; kosztuje 8 monet.
Karta Alto (pierwsza łamigłówka): Frogleg Cola – Drużyna odzyskuje 80 HP; kosztuje 24 monety.
Karta Tenor (druga łamigłówka): Cola bez płetw – Drużyna odzyskuje 150 HP; kosztuje 60 monet.
Karta Soprano (trzecia łamigłówka): Croaka Cola – Impreza w pełni wraca do zdrowia; kosztuje 200 monet.

Tutaj masz wszystko, co musisz wiedzieć, aby ukończyć wszystkie muzyczne łamigłówki Kijanka w grze Super Mario RPG.

Sekrety do odkrycia

Na Mario i jego przyjaciół czeka jeszcze wiele tajemnic, jak na przykład zagadka zatopionego statku.

Oto produkty, które niezależnie wybrali nasi redaktorzy. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com