Dowiedz się, jak Peter Griffin nabrał formy w Fortnite!

Jak Peter Griffin nabrał formy w Fortnite?

Zastanawiasz się, jak Peter Griffin nabrał formy w Fortnite? Cóż, nie zastanawiaj się więcej. Firma Epic ujawniła, co nas czeka w Fortnite: Rozdział 5, Sezon 1: Underground i jak wcześniej wyciekło, Peter Griffin i Solid Snake z Family Guy są częścią przejścia bojowego.

Ale chociaż pojawienie się Griffina w Fortnite może nie być tak zaskakujące dla niektórych, którzy zwracają na to uwagę, jego prawdziwy wygląd już tak.

Fizyczna przemiana Petera Griffina

Teraz jednak Family Guy i Fortnite połączyły siły, aby w zabawny sposób zobaczyć, jak Peter Griffin, po początkowym niezaliczeniu testu fizycznego, zdołał doprowadzić swoje mięśnie do szczytowej kondycji przed wydarzeniem crossover.

Po odrzuceniu tutoriala, który rzekomo dał mu mięśnie w 30 dni – a potem kolejnego, który zapewniał takie same rezultaty w ciągu zaledwie godziny – Peter wypija butelkę przeterminowanego soku Slurp.

Wyniki mówią same za siebie:

Rozmieszczenie Griffina na mapie Fortnite

A dla tych, którzy zastanawiają się: tak, Griffin rzeczywiście został zrzucony na mapę za pośrednictwem własnego Petercoptera:

Współpraca Family Guy z Fortnite

Współpraca między Family Guy i Fortnite była drażniona od lat, a według eksploratorów danych przedmiot przedstawiający Petera Griffina pojawił się w grze w 2021 roku. Sama firma Epic Games drażniła się później z połączeniem Family Guy w kwietniu 2022 r., kiedy w filmie deweloperskim pokazano nazwy plików, w tym „Vader” i „Family Guy”.

Pierwsza oficjalna zapowiedź Fortnite: Rozdział 5 jest już dostępna online i prezentuje szereg nowych ulepszeń dostępnych na zupełnie nowej wyspie Battle Royale.

W nadchodzącym tygodniu zostaną udostępnione także trzy główne nowe tryby gry, począwszy od Lego Fortnite w czwartek 7 grudnia, następnie Rocket Racing w piątek 8 grudnia i Fortnite Music Festival w sobotę 9 grudnia.

Źródło: www.eurogamer.net