Dowiedz się, co nowego w Company of Heroes 3 na Xbox: ulepszenia dźwięku, nowe mapy i wiele więcej!

Poznaj Company of Heroes 3, grę, która zanurzy Cię w intensywnych walkach II wojny światowej. Ta nowa odsłona serii, dostępna na Xbox Series X|S, oferuje odnowione wrażenia dostosowane do konsol. Dzięki ulepszeniom jakości życia i nowym funkcjom nigdy nie było lepszego momentu, aby zagłębić się w tę bestsellerową serię strategii czasu rzeczywistego (RTS).

Doświadczenie zoptymalizowane pod kątem konsol

Tworzenie Company of Heroes 3 na konsolę było prawdziwym wyzwaniem dla twórców z Relic i Hardlight. Jednak dzięki ciężkiej pracy zespołowej udało im się zapewnić płynne i intuicyjne wrażenia graczom na konsoli Xbox. Każdy ruch i polecenie jednostki zostało zaprojektowane tak, aby było łatwo dostępne dzięki nowemu menu zaprojektowanemu specjalnie dla kontrolerów. Ponadto zintegrowano dodatki taktyczne, dzięki którym organizowanie ataków jest dziecinnie proste.

Ulepszenia zapewniające optymalne wrażenia z gry

Aktualizacja Brass Leopard, wydana 5 września, wprowadza nowe ulepszenia do Company of Heroes 3. Program obejmuje ulepszenia dźwięku z ostrzeżeniami wywiadowczymi i aktualizacje rozgrywki, w tym regulacje kamery i wskazówki dotyczące wydarzeń. Ta aktualizacja wprowadza także Catania Crossing, nową mapę dla wielu graczy 3 na 3.

Spotkanie z deweloperami

Aby dowiedzieć się więcej na temat zmian w Company of Heroes 3 i wsparciu dla graczy konsolowych, mieliśmy okazję porozmawiać z Ianem Thomsonem, głównym programistą w Relic i Ashley Woolley-Khan, starszym kierownikiem projektu w Hardlight. Rozmawiali z nami o ewolucji serii i znaczeniu zapewniania przyjemnej rozgrywki na kontrolerze.

Poprawione i poprawione wrażenia z gry na konsolach

Istniejące elementy sterujące klawiatury w Company of Heroes 3 zostały przeprojektowane, aby ułatwić obsługę na kontrolerze, dodając nowe, inteligentne funkcje, które pomagają uniknąć przytłoczenia podczas intensywnej walki. Wśród tych dodatków, Pauza Taktyczna pozwala graczom wstrzymać grę podczas poruszania się po polu bitwy lub planowania następnej akcji. Ta funkcja zapewnia większą precyzję i pozwala ustawić strategię bez paniki.

Interfejs dostosowany do konsol w celu uproszczenia obsługi

Jedną z kluczowych cech konsolowej wersji Company of Heroes 3 jest nowe menu kołowe, w którym mieści się większość elementów sterujących. Taka konstrukcja ułatwia znalezienie konkretnych działań podczas szybkiej walki i zwalnia miejsce na ekranie, zapewniając lepszą widoczność pola bitwy. Wyświetlane polecenia są specyficzne dla wybranej jednostki, co pozwala uniknąć zaśmiecania interfejsu użytkownika niepotrzebnymi monitami. Ta możliwość dostosowania jest niezbędna do zapewnienia optymalnych wrażeń graczom konsolowym.

Wybór wrażeń z gry

Company of Heroes 3 na konsolach to nie tylko prosta alternatywa dla wersji na PC. Gracze mają teraz wybór platformy i mogą cieszyć się pełnymi wrażeniami, czy to za pomocą kontrolera, czy klawiatury i myszy. Wersja konsolowa czyni grę bardziej przystępną i poszerza grono odbiorców serii. Poza tym po długim dniu spędzonym przed ekranem komputera nie ma nic lepszego niż wygodne siedzenie na kanapie i granie.

Zanurz się w akcję II wojny światowej na Xbox Series X|S

Company of Heroes 3 jest już dostępna na Xbox Series X|S. Zanurz się w oszałamiającym wizualnie doświadczeniu, z autentycznymi i różnorodnymi środowiskami, które Cię oczarują. Poznaj największy w całej serii tryb kampanii dla jednego gracza z dynamiczną mapą oferującą niespotykaną dotąd swobodę strategiczną. Rozmieszczaj swoje wojska, ulepszaj swoje kompanie weteranów i dostosowuj armię do swojego stylu gry.

Dzięki czterem unikalnym frakcjom i wielu nowym międzynarodowym grupom bojowym Company of Heroes 3 zapewnia intensywne bitwy na lądzie, morzu i w powietrzu. Zmierz się z wrogami i poznaj nigdy wcześniej nie widziane historie w teatrze śródziemnomorskim. Zniszczalne środowiska nowej generacji, zasilane przez zastrzeżony silnik Essence Engine firmy Relic, dodają realistyczny wymiar rozgrywkom.

Przygotuj się na niesamowite wrażenia taktyczne, w których odważne ruchy mogą przechylić szalę zwycięstwa na Twoją korzyść. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą II wojny światowej, czy miłośnikiem gier strategicznych, Company of Heroes 3 to gra, w której możesz przeżyć epickie bitwy i przejąć kontrolę nad wojną.

Źródło: news.xbox.com