Doświadcz długo oczekiwanego powrotu serii Baten Kaitos na Switcha dzięki Baten Kaitos I i II HD Remaster

Wyczekiwany powrót serii Baten Kaitos w tym tygodniu wraz z pojawieniem się Baten Kaitos I & II HD Remaster na Nintendo Switch.

Dwa arcydzieła gatunku JRPG

Jak sama nazwa wskazuje, ten pakiet zawiera „dwa arcydzieła gatunku JRPG” opracowane przez Monolith i tri-Crescendo w erze GameCube. Są to Baten Kaitos: Eternal Wings and the Lost Ocean oraz Baten Kaitos Origins.

Historia Kalasa i Xelhy

Baten Kaitos: Eternal Wings and the Lost Ocean opowiada historię Kalasa, który szuka zemsty za śmierć swojego brata i dziadka. Spotyka Xelhę i obaj wyruszają w podróż mającą na celu pokonanie Imperium Alfard.

Baten Kaitos Origins: Prequel pierwszej gry

Akcja Baten Kaitos Origins rozgrywa się 20 lat przed wydarzeniami z pierwszej części i przedstawia historię Sagiego, spirytysty powiązanego z Duchami Strażniczymi i będącego częścią Dark Service, elitarnej jednostki Imperium Alfard. Sagi wyrusza w podróż, aby udowodnić swoją niewinność i odkryć tajemnice imperium.

Ulepszona grafika i nowe funkcje

Obie gry korzystają z ulepszonej grafiki, nowych funkcji ułatwiających postęp i obsługi wielu języków.

Gry te zostały bardzo dobrze przyjęte w generacji GameCube i zastanawiamy się, czy nasza społeczność Nintendo Life odkryje je na nowo na Switchu. Weź więc udział w naszej ankiecie i powiedz nam, co myślisz!

zamówienie w przedsprzedaży22% Absolutnie22% Prawdopodobnie, ale nie od razu28% Jeszcze nie zdecydowałem15% Pozostanę przy wersjach oryginalnych2% Nie, nie jestem zainteresowany12%

Źródło: www.nintendolife.com