Dostępne są setki modów Starfield! Odkryj tutaj najzabawniejsze.

Odkryj najbardziej szalone mody dostępne w Starfield!

Mały Pociąg Tomek przybywa do Starfield

Od pierwszych dni premiery Starfield na NexusMods dostępne są już setki modów. Wśród nich znajdują się przydatne mody poprawiające rozgrywkę, grafikę itp. Ale co z bardziej zwariowanymi modami? Cóż, przygotuj się na spotkanie z Małym Pociągiem Tomkiem! Dzięki modderowi Bulwarkhdowi możesz teraz przekształcić swojego robota-towarzysza w żywą, mówiącą wersję Tomka Małego Pociągu. Uważaj, to trochę przerażające, ale dodaje grze odrobinę oryginalności.

Garfield przejmuje kontrolę nad menu głównym

Dla miłośników Garfielda mamy idealny mod dla Ciebie! Dzięki modderowi J8oot możesz zamienić ekran menu głównego w hołd dla słynnego kochającego lasagne rudego kota. Bo się rymuje!

Znane twarze w Starfield

Modderzy stworzyli także znane postacie z innych gier, które można wprowadzić do Starfield. XDAEMONIUMX stworzył wersję Isaaca Clarke’a z serii Dead Space, która idealnie wpasowuje się w górniczą historię gry. Tymczasem ACACYN stworzył mod Samus Aran, który zmienia twoją postać w łowcę nagród walczącego z Metroidami na niestandardowym statku kosmicznym.


Mod Isaaca Clarke'a w Starfield

Mruga do fanów PlayStation

Fani PlayStation nie są pominięci i chcą wprowadzić konsolę Sony na wyłączność Xbox. Niektóre mody zastępują więc latarkę logo PlayStation lub modyfikują ikony kontrolerów. Jeszcze odważniej Chachinito zmodyfikował Wiadomość Dnia, dodając baner „Wyłącznie na PlayStation”.

Phil Spencer w latarce Starfield

Mody poprawiające wrażenia z gry

Ale mody to coś więcej niż tylko mrugnięcia okiem i efekty wizualne. Niektóre poprawiają także wrażenia z gry.Mod stworzony przez Buba usuwa powtarzające się animacje podczas startów, lądowań i dokowania, zastępując je szybszym zanikaniem do czerni. Przyspiesza to rozgrywkę, ale może przerwać immersję. Inny modder, Ixion XVII, postanowił pobawić się prawami fizyki, zmniejszając grawitację, pozwalając graczom na nieograniczony lot za pomocą steru strumieniowego. Wreszcie mod od Zzyxzz usuwa muzykę bitewną, aby zapewnić spokojniejsze i bardziej atmosferyczne wrażenia.

Mod grawitacyjny Starfield latający nad Nową Atlantydą

I na koniec…

Jeśli wszystkie te modyfikacje mają na Ciebie wpływ emocjonalny, nie wahaj się! Oprócz zabawnych modów, wielu graczy Starfield zauważyło w grze kilka zabawnych błędów, jak to często ma miejsce w przypadku gier Bethesda. Możesz przeczytać szczegółowo o ustaleniach Victorii na ten temat.

Źródło: www.eurogamer.net