Dostępne od dzisiaj z PC Game Pass: Quake 4, Wolfenstein 3D i więcej


Hej przyjaciele, wracamy z większą liczbą gier na komputer! Jeśli dostrajasz się do QuakeCon (jeśli nie, naprawdę powinieneś – choćby po to, by przerazić się konkursem na brudną klawiaturę), być może właśnie słyszałeś, że jeszcze więcej gier pojawi się w PC Game Pass! Spójrzmy na listę:


Dostępny dzisiaj


Legenda Elder Scrolls: Battlespire (komputer)
Imperial Battle College stracił kontakt z Battlespire, elitarnym ośrodkiem szkoleniowym ukrytym w Oblivionie. Agent wysłany do zbadania odkrywa, że ​​personel nie żyje, a brama powrotna do Tamriel jest zablokowana. Gdy obiekt jest oblężony przez daedry, jedynym wyjściem jest zagłębienie się w ciemność.

Trzęsienie 4 (komputer)
Jako członek elitarnego oddziału Nosorożców musisz stanąć na czele inwazji militarnej Ziemi na wrogi, macierzysty świat obcych. Ale w tej desperackiej wojnie o przetrwanie ludzkości z nieubłaganym wrogiem możesz odkryć, że jedynym sposobem na pokonanie ich… jest stanie się jednym z nich.

Powrót do zamku Wolfenstein (komputer)
Szaleje II wojna światowa i padają narody. Naziści przekształcają naukę i okultyzm w armię zdolną do unicestwienia aliantów raz na zawsze. Jako US Army Ranger William „BJ” Blazkowicz przebij czarne serce III Rzeszy i powstrzymaj ich… albo zgiń próbując

The Elder Scrolls Adventures: Redguard (komputer)
Tiber Septim przetoczył się przez Tamriel, jednocząc siłą skłócone ziemie. Nawet potężni Redgardowie z Hammerfell znaleźli się pod kontrolą Imperium. Cyrus, legendarny najemnik Redgardów, prowadzi bunt przeciwko Imperium.

Wolfenstein 3D (komputer)
Szaleje II wojna światowa. Naziści planują zbudować niepowstrzymaną, zmutowaną armię. Podczas misji kradzieży tajnych planów zostałeś schwytany i uwięziony. Teraz szczęśliwa przerwa daje ci szansę na ucieczkę, ale na twojej drodze staje labirynt przejść i żądni spustu naziści.

Powrót do zamku Wolfenstein, Trzęsienie 4oraz Wolfenstein 3D nie są dostępne w sklepie Microsoft Store w Niemczech.


Bonusy Xbox Game Pass Ultimate


Quake Champions: Pakiet Mistrzów (komputer)
Natychmiast odblokuj wszystkich czempionów dzięki superudolnościom! Graj całą gamą 16 elitarnych mistrzów, z których każdy wyposażony jest w unikalne atrybuty i umiejętności pasujące do Twojego stylu gry. Ten profit wymaga Quake Champions (dostępny bezpłatnie w Sklepie Windows) do użycia.

Jeśli mnie potrzebujesz, dostroę się do reszty Quakeconu. Jak zawsze, zostań tutaj i @XboxGamePassPC lub @XboxGamePass Twitter i @XboxGamePass Instagram, aby zobaczyć więcej gier. Porozmawiamy wkrótce!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/18/available-today-with-pc-game-pass-quake-4-wolfenstein-3d-and-more/