Dostarcz pakiety dla dużego kota z gigantycznym zbiornikiem, gdy ConnecTank zostanie dziś wypuszczony


Finneas Fat Cat, magnat żeglugowy, który ma flotę wielkich czołgów trąbiących, szuka pomocy w dostarczaniu paczek w całej Nowej Pangei. PołączZbiornik gracze wchodzą do gigantycznej maszyny, łączą przenośniki taśmowe i amunicję rzemieślniczą z czołgami bojowymi od rywalizujących tytanów transportu. Możesz przejechać przez proceduralnie generowany świat gry w trybie dla jednego gracza lub przyprowadzić do trzech przyjaciół i zebrać włóczki dla Finneas w trybie współpracy na kanapie. ConnectTank zwariowany świat został napisany przez Patricka Bakera, który był pisarzem dla „The Regular Show” Cartoon Network. Po zajawce demo w ramach [email protected] Summer Game Fest, z przyjemnością dostarczamy PołączZbiornik na Xbox One i Series X|S dzisiaj i przyprowadziliśmy tutaj Patricka, aby opowiedział nam o tym, jak napisał humorystyczną historię gry.


Dyrektor Spencer Yip: W PołączZbiornik, wszystko, od kłębków przędzy po pizzę, jest dostarczane przez duży zbiornik do honking. Co tu się dzieje?

Reżyser narracyjny Patrick Baker: PołączZbiornik toczy się w Nowej Pangei, która jest naszym światem w odległej przyszłości, gdzie wszystkie kontynenty połączyły się w jeden wielki ląd. Biznes w Nowej Pangei może być zabójczy, więc potrzebujesz pojazdu, który będzie w stanie obronić Twój ładunek. Plus, duże czołgi trąbiące z superodpornymi projektami są świetny. Gdybyś był bogatym biznesmenem i miałbyś pretekst do robienia gigantycznych, szalenie wyglądających czołgów z Twoim imieniem, też byś to zrobił.

Yip: Kim są trzej tytani przemysłu, dla których możesz pracować?

Piekarz: Najwięksi magnaci biznesowi Nowej Pangei to Finneas Fat Cat Piętnasty, Lord Lewis Longneck z Lewingford i Pingwin Cesarski Poncjusz.

Fat Cat jest zarówno dosłownym, jak i przenośnym grubym kotem. Nieskruszony kapitalista przypomina baronów rabusiów z epoki pozłacanej, takich jak Rockefeller, Carnegie i Vanderbilt. Ma starodawną postawę, która sprawia, że ​​gdy mówi, brzmi jak Theodore Roosevelt. Czasami będziesz woził potrzebne części do jego fabryki, a może jedziesz po dużą kłębek przędzy, z którą był trochę zbyt gorliwy.

PołączZbiornik

Lord Lewis Longneck z Lewingford jest najpierw mecenasem sztuki, a następnie spadkobiercą bankowej fortuny. Jeśli znasz rodzinę Medici z Florencji z epoki renesansu, jest on do nich podobny, ponieważ interesuje go głównie rzucanie pieniędzmi na obrazy, rzeźby i muzea, ale musi też wykonywać nudną pracę związaną z prowadzeniem imperium bankowego. Na szczęście kazał ci wykonywać dla niego te nudne zadania. Możesz jechać, by zebrać marmur na jego kolejny posąg, albo spieszyć się, by zachować lodową rzeźbę, o której mógł przysiąc, że jest kryształem, kiedy zapłacił za nią tysiące dolarów.

Wreszcie jest Pingwin Cesarski Poncjusz. Pingwin Cesarski walczył z rewolucją w tundrze, aby obalić tamtejszego przywódcę rojalistów, księcia wielorybów. Kiedy pokonał księcia, obiecał, że zbuduje sprawiedliwe i sprawiedliwe społeczeństwo, w którym zjednoczą się robotnicy tundry na chwałę tundry! Być może po prostu odbierasz jego telefon (który zostawił w Uberze) lub podnosisz jego smoking. Nie bądź tak zaskoczony, że Pingwin Cesarski nosi smoking.

Yip: Jak to było pisać dla ConnecTank? Czym różni się od pisania serialu?

Piekarz: Wygląda na to, że to dobry moment, aby zauważyć, że Spencer skontaktował się ze mną w sprawie PołączZbiornik ponieważ byłam scenarzystką „Regular Show” Cartoon Network, a także kilku innych programów animowanych. Wiedział, że świat PołączZbiornik będzie trochę dziwnie i surrealistycznie, więc moje doświadczenie z „Regular Show” prawdopodobnie dobrze mi pasowało. Zawsze kochałem gry wideo i chciałem dla nich pisać, więc bardzo się cieszę, że Spencer zaprosił mnie do zespołu.

PołączZbiornik

Jedną z różnic jest to, że decyzja i agencja gracza mogą naprawdę zmienić sposób, w jaki rozwija się historia w grze wideo. Telewizja i filmy są bardzo liniowe. Każda historia ma zawsze początek, środek i koniec i zawsze jest oglądana w tej kolejności. Niektóre gry też są takie. To nie jest prawda w grze, która ma rozgałęzione dialogi, otwarty świat lub wiele zakończeń.

w PołączZbiornik, gracz zawsze ma wybór, które misje chce podjąć i jakimi postaciami. Oznaczało to, że gracze mogli wchodzić w interakcje z tym, co napisałem, całkowicie w dowolnej kolejności, jaką mogłem przewidzieć. Poza tym, jeśli jeden gracz naprawdę uwielbia pracować z Fat Cat, ale nienawidzi pracować z Longneck (nie wiem, dlaczego miałbyś tego nienawidzić; on jest uroczy), to musiałem zastanowić się, jak powinien wyglądać świat i dialog w wersji gry, w której Longneck nie był głównym graczem w New Pangea. W rezultacie PołączZbiornik Arkusz kalkulacyjny misji był wypełniony różnego rodzaju historiami, które mogłyby się pojawić tylko wtedy, gdy pewien przywódca miał dużą władzę lub wcale.

PołączZbiornik

Prowadzi to również do innej rzeczy, którą musisz wziąć pod uwagę podczas pisania do gier, których nie musisz brać pod uwagę podczas pisania dla telewizji: mogą istnieć całe zestawy dialogów lub całe misje, które piszesz, a gracz może ich nigdy nie zobaczyć. O ile ktoś nie zaśnie w środku mojego odcinka telewizyjnego, zobaczy wszystko, co napisałem. Nie zawsze tak jest w grach. Ludzie pytali mnie, czy mnie to rozczarowuje jako pisarza. Wręcz przeciwnie, myślę, że to naprawdę ekscytujące. Uwielbiam to, że zawsze mogę znaleźć coś nowego, co wcześniej było ukryte. Naprawdę mam nadzieję, że gracze nadal będą grać PołączZbiornik w kółko, aby upewnić się, że znaleźli wszystkie historie, które napisałem. Uznałbym to za bardzo wysoki zaszczyt.


Dziękujemy za udzielenie nam wglądu na temat PołączZbiornikhistoria, Patryku! PołączZbiornik jest już dostępny na Xbox One i Xbox Series X|S! Podążać @Poznaj na Twitterze, aby uzyskać najnowsze wiadomości i daj nam znać, czy będziesz jeździł dla Finneas Fat Cat, Lord Lewis Longneck lub Emperor Pontius Penguin.

PołączZbiornik

Xbox Live

PołączZbiornik

Natsume Inc.

29,99 USD

Dostawy nigdy nie są łatwe. Ale wrzuć do miksu ogromne i niepowtarzalne niszczycielskie czołgi, z którymi musisz walczyć? Tak wygląda życie nowego kuriera dla Finneas Fat Cat XV, jednego z największych potentatów w Nowej Pangei! Na szczęście będziesz miał swój własny zbiornik wielkości mamuta, gdy wyjdziesz na dostawy. Połącz taśmociągi i wysadź wrogie czołgi amunicją, którą wytwarzasz w ogniu bitwy. Ufunduj nową amunicję i gadżety, aby pokonać nawet najbardziej przerażające czołgi! Zbierz różne części z pokonanych czołgów, a także będziesz mógł ich używać! Czy masz to, czego potrzeba, aby zostać najlepszym fixerem w Finneas Fat Cat? I rozprzestrzenić jego imię i bogactwo jeszcze szerzej? Finneas na ciebie liczy, stara fasolo! – Ruszaj do bitwy sam lub zaproś do 3 znajomych, by wziąć udział w 4-osobowym trybie współpracy w lokalnym trybie wieloosobowym lub Wspólnej zabawie zdalnej! – Zawiera humorystyczną historię napisaną przez Patricka Bakera ze sławy Regular Show. – Weź udział w ponad 100 misjach, w których żadne dwie rozgrywki nigdy nie będą takie same. – Zmiażdż konkurencję ponad 70 czołgami do odblokowania, załadowanymi różną amunicją i umiejętnościami.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/09/28/connectank-rolls-out-today/