Dostarcz nam Marsa opóźnione do lutego 2023 r.


Deweloper KeokeN Interactive przełożył swoją nadchodzącą grę przygodową Deliver Us Mars na przyszły rok.

Kontynuacja Red Planet Deliver Us The Moon nie będzie już wydana 27 września, a zamiast tego trafi na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC 2 lutego 2023 roku. około czterech miesięcy. Jeśli chodzi o powód, KeokeN Interactive wydało oświadczenie wraz z wiadomościami, powołując się na to, że gra potrzebuje więcej czasu, aby być najlepszą, jaką może być.

„Deliver Us Mars to jak dotąd najbardziej ambitny projekt KeokeN Interactive. Podróż, którą gracze przejdą jako Kathy Johanson, jest pełna głęboko emocjonalnych chwil i pełna niebezpieczeństw. Ważne jest, aby wykorzystać to, co najlepsze w momencie premiery. Mając to na uwadze, wspólnie podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu daty premiery na 2 lutego 2023 r., aby upewnić się, że jesteśmy w stanie sprostać tym ambicjom.

„Chociaż rozumiemy, że ta wiadomość może być rozczarowująca, cieszymy się, że wszyscy zmierzycie się z wyzwaniami Marsa, przemierzycie jego nieprzyjazne środowiska i odkryjecie tajemnicę ARK. Wasza cierpliwość pozwoli nam zapewnić jak najlepsze wrażenia. w międzyczasie podzielimy się świeżym spojrzeniem na Deliver Us Mars podczas Future Games Show na Gamescom z zupełnie nowym zwiastunem 24 sierpnia 2022 r.”

Aby dowiedzieć się więcej o Deliver Us Mars, przeczytaj o jego ujawnieniu z początku tego roku. Czytać Informator gry Następnie dostarcz nam recenzję Księżyca.


Czy jesteś podekscytowany Deliver Us Mars? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/08/15/deliver-us-mars-delayed-to-february-2023