Dołącz do zabawy podczas Halloweenowej Fiesty w Phantasy Star Online 2 New Genesis


Halloween zbliża się do Halpha! Zaloguj się do Phantasy Star Online 2 Nowa Geneza od teraz do 23 listopada, aby otrzymać darmowe nagrody w grze.

Halloweenowa Fiesta w Phantasy Star Online 2 Nowa Geneza zapewni specjalne nagrody, które otrzymasz za samo zalogowanie się. Możesz także wykonywać specjalne, ograniczone czasowo zadania, aby zdobywać punkty sezonowe, które możesz wymienić na broń z elementu ognia z serii broni ognistej, gwiezdnych klejnotów (SG), nowych znaczków, i więcej. Zdobywaj dodatkowe Punkty Sezonowe, pokonując specjalnie oznaczonych Wrogów Sezonowych, którzy najechali Las Resol i Sektory Eksploracji Aelio. Ponieważ tak wiele się dzieje, odwiedź stronę ngs.pso2.com, aby uzyskać szczegółowe informacje!

Oprócz tych ograniczonych czasowo nagród i wydarzeń, do 23 listopada w Central City i w całym Aelio pojawią się upiorne dekoracje. Możesz polować na specjalne symbole złośliwości ukryte w Central City, znajdź je wszystkie, aby otrzymać nagrody!

Sprawdź kostiumy w regionalnych magazynach i zbieraj warzywa z edycji Halloween, które możesz wykorzystać w swoich przepisach na szybkie jedzenie. Gotuj i spożywaj szybkie jedzenie na stoisku z jedzeniem lub urządzeniu Ryuker, aby zyskać bonusy dla swojej postaci, takie jak zwiększona regeneracja PP, dodatkowe zdrowie lub zwiększone obrażenia słabych punktów przeciwko wrogom.

Gwiazda fantazji online 2

Wzmocnij swoje świętowanie Halloween, kupując AC Scratch Ticket z kolekcji AC Scratch Ticket Monster Masquerade i ciesz się upiornie dobrym wyglądem. Możesz nawet zdobyć strój Zombie Rappy! Nie przegap tej upiornej uroczystości zarówno dla japońskiej, jak i globalnej wersji gry.

  • Zdobądź specjalne nagrody za logowanie podczas Halloweenowej Fiesty
  • Zdobywaj punkty sezonowe, wykonując zadania ograniczone czasowo i pokonując wrogów sezonowych
  • Wydawaj swoje punkty sezonowe w sklepie Xiandy’s Exchange na specjalne bronie z żywiołem ognia, gwiezdne klejnoty (SG), nowe znaczki i nie tylko
  • Sprawdź nowy AC Scratch Ticket Monster Masquerade, dostępny od 27 październikaNS do 23 listopadar & D
  • Sprawdź niesamowitą scenerię w Central City i całym Aelio

Jeśli chcesz doświadczyć świata Halpha, nie ma lepszego czasu niż teraz, aby pobrać i zagrać Phantasy Star Online 2 Nowa Geneza na Xbox One, Xbox Series X|S i Windows PC za darmo już dziś!

Phantasy Star Online 2 Nowa Geneza

Phantasy Star Online 2 Nowa Geneza

Korporacja SEGA


521

Phantasy Star Online 2 New Genesis, najnowszy rozdział serii Phantasy Star Online 2, wreszcie jest tutaj! Nadszedł czas, aby wskoczyć w przygody przekraczające wyobraźnię! Ta nowa przygoda rozgrywa się na rozległym, otwartym polu! Nawet 32 ​​osoby mogą cieszyć się przygodą w nowym świecie z pięknie rozwiniętą grafiką! Proste i intuicyjne sterowanie opracowane do tej pory w serii również ewoluowało! Czeka na Ciebie nowy wymiar bitwy z wieloma potężnymi wrogami! Nowe akcje Photon Dash i Photon Glide pozwalają z łatwością przemierzać rozległe, otwarte pole! Oczywiście ewoluowała również najwyższa jakość tworzenia postaci. Stwórz własną główną postać, która będzie wyjątkowa na całym świecie i wyrusz na nową przygodę!・Podstawowa gra jest bezpłatna, ale można kupić pewną płatną zawartość.・Gra Phantasy Star Online 2 New Genesis, którą można pobrać z tą zawartością, jest taka sama jak ta zawarta w innych edycjach. Nie musisz go pobierać, jeśli jest już zainstalowany.・Kontynuacja gry w Phantasy Star Online 2 New Genesis pozwoli ci zagrać w Phantasy Star Online 2. ・Aby zagrać w tę grę, zaloguj się na konto administratora.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/29/log-in-to-phantasy-star-online-2-new-genesis-for-the-halloween-fiesta/