Dołącz do imprezy w następnym dniu społeczności Sea of ​​Thieves 11 lutego!


Streszczenie

  • Dzień społeczności ósmego sezonu Sea of ​​Thieves odbędzie się w dniach 11–12 lutego (godz. 10:00 UTC).
  • Wszyscy gracze mogą pomóc podnieść stopień emisariusza społeczności, odblokowując premie do złota, reputacji i sezonowej sławy w grze.
  • Dodatkowe zachęty obejmują wyprzedaże, Twitch Drops, okrzyki społeczności i uroczystą transmisję z tawerny na miejscu Rare.

Na horyzoncie zbliża się Dzień Społeczności ósmego sezonu! Wypłyń w sobotę 11 lutego, aby uczcić fenomen Morze złodziei społeczności i uczestniczyć w wspaniałej ofierze skarbów. Będą tradycyjne wzmocnione nagrody, darmowe gadżety i Twitch Drops, a także cała gama zniżek do wykorzystania i jak zawsze mamy nadzieję, że nasi niesamowici gracze będą cieszyć się niesamowitą kreatywnością i uroczystymi przedsięwzięciami.

Na początek powraca stopień emisariusza społeczności! Aby podnieść ten skumulowany stopień i odblokować ulepszenia w grze, wszyscy gracze, którzy muszą zrobić, to tweetować z hasztagiem #SeaOfThievesCommunityDay podczas wydarzenia i obserwować, jak nagrody zaczynają rosnąć. Na poziomie piątym wszyscy zarabiają dwa i pół raza więcej złota i reputacji – i tym razem także sezonowej sławy – za przekazanie łupów! Istnieje również stała premia do Przynależności do frakcji w ciągu dnia, jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności bojowe na statku w Bitwie o Morze Złodziei…

Nawet samo zalogowanie zapewni nagrody, a mianowicie cudownie kojącą różowo-fioletową flagę Dnia Społeczności ósmego sezonu oraz emotkę karty wyników, która pozwoli ci głosować na osiągnięcia twojej załogi lub cokolwiek innego, co uznasz za stosowne – oba elementy są bezpłatne dla graczy którzy wypłynęli w Dniu Wspólnoty.

Żyjąc strumieniem

Poza ekscytacją w grze, fani mają możliwość oglądania dowolnego streamera Sea of ​​Thieves uczestniczącego w grze w ciągu dnia, aby zdobywać Twitch Drops, odblokowując po godzinie żagle Celestial Steed Sails i Ebon Flintlock. Tym razem każdy może oferować łupy, po prostu upewnij się, że masz włączone łupy w ustawieniach konta Twitch i Morze złodziei wybrana jako gra, którą przesyłasz strumieniowo w ciągu dnia! Lub jeśli tylko przeglądasz, upewnij się, że Twój Morze złodziei i konta Twitch są połączone, zanim zaczniesz oglądać swoich ulubionych twórców pirackich treści.

Oprócz ekscytacji w grze, widzowie transmisji nie zostaną pominięci. Dostrajanie się do każdego uczestnika Morze złodziei streamer przez kilka godzin w ciągu dnia odblokuje żagle Celestial Steed Sails i Ebon Flintlock poprzez Twitch Drops. Tylko upewnij się, że twój Morze złodziei i konta Twitch są połączone i osiedlają się, aby oglądać twoich ulubionych twórców pirackich treści.

Jeśli nie masz pewności, kogo oglądać, zawsze możesz dołączyć do nas w tawernie! Kilka znajomych twarzy z ekipy Rare będzie transmitować od 10:00 UTC, stawiając czoła wyzwaniom Dnia Społeczności i ogólnie ciesząc się chaosem. Nie tylko będzie się to liczyć do odblokowania tych Twitch Drops, ale możesz złapać kilka specjalnych niespodzianek podczas transmisji…

Patrząc na część

Podczas gdy mamy waszą uwagę, Dzień Społeczności wydaje się być idealnym momentem na rozpoczęcie konkursu Styl złodziei w tym sezonie! Listę motywów i daty nadsyłania zgłoszeń podamy 11 lutego. Jest to nie tylko pretekst, by się przebrać, ale najostrzejsze style będą walczyć o wygranie wspaniałych Rękawiczek Finery Fashionistki.

Aby pomóc Ci osiągnąć ten idealny wygląd, sklepikarze Pirackiego Emporium będą organizować Zachwycającą Wyprzedaż z romantycznym akcentem od 11 do 15 lutego. Uwzględniono ulubione przez fanów, takie jak Zwierzaki i broń Reaper’s Heart, a także szereg odpowiednich emotikonów.

Jeśli jesteś bardziej zainteresowany poszerzeniem swojej prawdziwej garderoby, Morze złodziei asortymenty w sklepie z rzadkimi towarami będą oferować 30% zniżki z kodem COMMUNITYDAY przy kasie. Trwa to tylko jeden dzień – podobnie jak pamiątkowa koszulka i flaga Dnia Społeczności Sezonu 8., które można kupić podczas wydarzenia, więc spiesz się!

Harmonogram Dnia Społeczności ósmego sezonu jest bardzo napięty i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wy, gracze, ustawiliście w kolejce, aby nas olśnić w zamian, więc zaznaczcie w swoich dziennikach 11 lutego i do zobaczenia na morzach …

Dowiedz się więcej

Aby uzyskać więcej informacji nt Morze złodzieiw tym pełne informacje o wydaniu dotyczące ostatnich aktualizacji, odwiedź stronę Morze złodziei strona internetowa. Aktualizacje są dostępne bezpłatnie dla wszystkich Morze złodziei gracze, którzy kupili grę na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10/11 PC lub przez Steam lub gracze, którzy mają do niej dostęp w ramach Xbox Game Pass. Wystarczy pobrać i zainstalować najnowszą wersję Morze złodziei zaktualizuj, aby uzyskać dostęp.

Nowy dla Morze złodziei? Dowiedz się o najnowszych bezpłatnych aktualizacjach zawartości na naszej stronie Co nowego, zapoznaj się z Kto jest kim lub skorzystaj ze wskazówek dotyczących rozgrywki z naszej Akademii Piratów, która zapewnia bezcenne informacje na różne tematy, od żeglarstwa po szermierkę, podczas przygotowań do dziewiczego rejsu. Dowiedz się więcej o Morze złodziei tutaj lub dołącz do trwającej przygody na www.seaofthieves.com, gdzie możesz wyruszyć w epicką podróż z jedną z najbardziej gościnnych społeczności graczy!

Morze złodziei

Xbox Live
Xbox Graj w dowolnym miejscu

Morze złodziei

studia Microsoftu


955


39,99 $

31,99 USD

Ulepszony Xbox One X

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Do grania na Xbox One wymagane jest członkostwo Xbox Live Gold; sprzedawane oddzielnie. ========= Informacje o grze Sea of ​​Thieves oferuje podstawowe pirackie doświadczenie, od żeglowania i walki po eksplorację i grabieże — wszystko, czego potrzebujesz, aby żyć pirackim życiem i stać się własną legendą. Bez ustalonych ról masz pełną swobodę w podejściu do świata i innych graczy, jakkolwiek wybierzesz. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w grupie, czy samotnie, na pewno spotkasz inne załogi w tej wspólnej światowej przygodzie – ale czy będą przyjaciółmi czy wrogami i jak zareagujesz? Ogromny otwarty świat Eksploruj rozległy otwarty świat pełen dziewiczych wysp, zatopionych statków i tajemniczych artefaktów. Podejmij się poszukiwań zaginionego skarbu, odszukaj przeklętych Kapitanów Szkieletów lub zbierz cenny ładunek dla Kompanii Handlowych. Poluj i łowić ryby lub wybieraj spośród setek opcjonalnych celów i zadań pobocznych. Niezapomniane historie Zagraj w Tall Tales, aby doświadczyć wyjątkowego podejścia gry Sea of ​​Thieves do kampanii fabularnej. Z 11 opowieściami do rozegrania w dwóch epickich fabułach, te wciągające i filmowe zadania zapewniają około 30 godzin najlepszej fantazji o piratach. Zostań legendą Na swojej drodze do zostania legendą piratów będziesz gromadzić łupy, budować reputację i definiować unikalny styl osobisty dzięki ciężko zarobionym nagrodom. Poszukiwacz przygód. Poszukiwacz. Zdobywca. Jaka będzie twoja legenda? Gra, która stale się rozwija Dzięki pięciu głównym dodatkom i prawie rocznym comiesięcznym aktualizacjom Sea of ​​Thieves to gra oparta na usługach, która stale się rozwija i ewoluuje. Co miesiąc sprawdzaj, jakie nowe treści zostały dodane.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/02/02/sea-of-thieves-community-day-rewards/