Overwatch 2: Nowe tryby gry oraz misje fabularne – Blizzard zapowiada!

Overwatch 2: Blizzard zapowiada nowe tryby gry

Blizzard, twórca popularnej gry Overwatch, poinformował o anulowaniu trybu bohatera i zapowiedział nowe funkcje kooperacyjne dla Overwatch 2. Tryb bohatera PvE zostanie zastąpiony przez misje fabularne, które będą dostępne dla graczy w sezonie 6.

Misje fabularne w Overwatch 2

Wpis na blogu Blizzarda mówi o tym, że misje fabularne będą zawierać szybką rozgrywkę kooperacyjną, fabułę, przerywniki filmowe i przeciwników do walki. Gracze będą mieli do dyspozycji ogromne mapy, na których będą mogli walczyć z nowymi wrogami. Misje fabularne staną się dostępne dla graczy w sezonie 6.

Tryb bohaterski

Blizzard opowiedział również o nowym trybie bohaterskim, który pozwala graczom ulepszać swoich ulubionych bohaterów za pomocą drzewek umiejętności i zawiera powtarzalne elementy PvE. Zespół twórców uważa Overwatch za FPS MMO i miał plan „czołgaj się, idź, biegnij”. Faza indeksowania była samą grą, podczas gdy część spacerowa wprowadzała PvE, a Run byłby grą MMO.

Anulowanie trybu bohatera

Zespół programistów uznał, że nie może dotrzymać obietnicy co do trybu bohatera i postanowił go anulować. Jednak nadal pracują nad nową zawartością, taką jak misje fabularne i niezapowiedziana zawartość kooperacyjna.

„Chociaż tryb bohatera już nie istnieje, zespół wciąż pracuje nad nową zawartością, taką jak misje fabularne i niezapowiedziana zawartość kooperacyjna.”

Aby uzyskać więcej informacji na temat Overwatch 2, zapoznaj się z naszym artykułem na temat zaktualizowanej mapy drogowej Overwatch 2.

Źródło: Gamespot.