Dodatek Path of Exile: Scourge jest już dostępny za darmo


Właśnie wystartowaliśmy Ścieżka Wygnania: Plaga który zawiera wszystko, co reprezentuje klasyczny ARPG: przerażające demony, nieuchronne niebezpieczeństwo, fajne przedmioty i potężne sposoby budowania postaci.

Gdy przybywasz do Wraeclast, pozornie znikąd pojawia się zakapturzona postać, przerażona i prosząca o pomoc. Zachęcamy do osadzenia zardzewiałego urządzenia w swoim ciele, znanego jako Krwawy Tygiel. Kiedy zabijasz wrogów, Tygiel wypełnia się ich Krwią. Kiedy próg zostanie osiągnięty, możesz aktywować Krwawy Tygiel, który tymczasowo wepchnie cię do równoległej rzeczywistości, w której ma miejsce jakaś forma apokaliptycznego wydarzenia.

Korupcja przenika tę rzeczywistość, raniąc cię, jeśli zwlekasz zbyt długo. Umieść przedmioty w Krwawym Tyglu, aby wykorzystać to zepsucie. Po wchłonięciu wystarczającej ilości spaczenia możesz przekształcić swoje przedmioty, aby otrzymać potężne ulepszenia. Ale uważaj, korupcja w nieprzewidywalny sposób da twoje przedmioty jeden plus i jeden minus. Nie martw się jednak, możesz umieścić je z powrotem w Tyglu do trzech razy i spróbować ponownie, aby uzyskać mocniejsze efekty!

Jeśli chcesz cofnąć czas, przywołać gigantyczne tornada lub zamienić swoją broń w świecące ostrza energii, mamy dla ciebie niespodziankę. Wraz z premierą dodatku Scourge wprowadzamy mnóstwo ekscytujących nowych umiejętności, które pomogą ci zdziesiątkować wygłodniałe hordy! Dodatkowo, jeśli lubisz bawić się ze znajomymi, dodaliśmy sześć specjalnych umiejętności, które pozwolą ci łączyć się i pomagać sobie nawzajem.

Ścieżka Wygnania: Plaga

To nie wszystko! Daliśmy kultowy Ścieżka Wygnania drzewko umiejętności przeróbkę w Scourge. Wszystko nadal będzie znajome, ale teraz masz jeszcze więcej sposobów na tworzenie nowych, fajnych postaci za pomocą pasywnych specjalizacji umiejętności. Zostań najlepszym posiadaczem broni w Wraeclast lub opanuj tajemne sztuki; wybór należy do Ciebie, a możliwości są nieograniczone.

Zabijanie demonów i tworzenie niesamowitych postaci to ciężka praca, więc wprowadziliśmy mnóstwo ulepszeń w gildiach! Teraz możesz spędzać czas ze swoją drużyną we własnych kryjówkach gildii i zbierać swoje stosy przedmiotów w nowo dodanych wersjach popularnych zakładek gildii.

Ścieżka Wygnania: Plaga

W rozszerzeniu Scourge jest o wiele więcej do odkrycia, takie jak ulepszone układanie łupów i ekscytująca nowa zawartość końcowa. Ale nie wierz nam tylko na słowo, możesz spróbować Ścieżka Wygnania: Plaga za darmo już teraz! Mamy nadzieję, że się tam spotkamy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wszystkim, co jest zawarte w tym rozszerzeniu, odwiedź https://www.pathofexile.com/scourge.

Ścieżka Wygnania

Xbox Live

Ścieżka Wygnania

Gry szlifierskie


322

Zdobywaj niszczycielskie umiejętności i cenne przedmioty, przedzierając się przez ciemny kontynent Wraeclast. Path of Exile to wielokrotnie nagradzana gra RPG akcji online stworzona przez zapalonych graczy dla zapalonych graczy, oferująca niezrównane możliwości dostosowywania postaci.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/29/path-of-exile-scourge-free-expansion-is-available-now/