Dodatek Cyberpunk 2077 Phantom Liberty ukaże się w przyszłym roku


CD Projekt Red zaprezentował pierwsze rozszerzenie fabularne Cyberpunk 2077 o nazwie Phantom Liberty, które ukaże się w przyszłym roku.

Zostało to ujawnione podczas dzisiejszej transmisji na żywo Night City Wire, podczas której CDPR, Netflix i Studio Trigger ujawniły, do czego służy angielski dub. Cyberpunk: Edgerunners brzmi jak. CDPR ujawniło wkrótce potem Phantom Liberty i wygląda świetnie. Nie tylko dodaje więcej do historii V, ponieważ pozornie stają się agentami podobnymi do tajnych służb dla Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki, ale także widzi Johnny’ego Silverhanda Keanu Reevesa, który powraca do owczarni.

Sprawdź poniżej zwiastun rozszerzenia Cyberpunk 2077: Phantom Liberty:

Jak widać, zwiastun ekspansji jest krótki i słodki, ale ma mocny cios. Jest narrator, który może być prezydentem Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki, a także Johnny Silverhand. W zwiastunie pojawiają się również nowe lokalizacje i broń, ale na razie pozostaje to niepotwierdzone.

Podczas transmisji CDPR powiedział, że „to nowy rodzaj fabuły” dla zespołu pod względem narracji Phantom Liberty i że będzie zawierał nową obsadę postaci (oczywiście dołączając do V). Jeśli chodzi o miejsce, to zespół nie sprecyzował, ale powiedział, że będzie się toczyć przede wszystkim w jednej dzielnicy Night City.

W innym miejscu strumienia CDPR szczegółowo opisało niektóre rzeczy, które pojawią się w aktualizacji 1.6, w tym całkowity remont systemu policyjnego Cyberpunk 2077 i mechaniki walki między pojazdami. Pojawi się nowa pętla rozgrywki do walki w zwarciu, a także kilka nowych akcji w drzewie profitów. Ponadto kot Nibbles będzie wkrótce dostępny do dodania w trybie fotograficznym. Inne aspekty tej aktualizacji obejmują system transmogowy, grywalne szafki zręcznościowe oraz kurtkę i broń inspirowane Cyberpunk: Biegacze krawędzi.

Wreszcie, zespół powiedział, że aktualizacja 1.6 będzie ostatnią dużą aktualizacją dla konsol starej generacji i że w przyszłości wszystkie aktualizacje będą dostępne na konsolach obecnej generacji i na PC. Jednak zespół będzie nadal monitorował starsze wersje gry i przeprowadzał konserwację, aby zapewnić ich płynne działanie w razie potrzeby.


Czy Phantom Liberty sprowadzi cię z powrotem do Night City gry Cyberpunk 2077? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/09/06/cyberpunk-2077-phantom-liberty-expansion-out-next-year