Doceniony przez krytyków Pathfinder: Wrath of the Righteous trafia na Xbox dzisiaj


Prowadzić. Walka. Wspiąć się

Owlcat Games to stosunkowo młode, ale ambitne studio z główną siedzibą w Nikozji na Cyprze, które powstało, gdy grupa weteranów branży deweloperskiej postanowiła stworzyć własną klasyczną grę CRPG dla jednego gracza. Wyrobili sobie markę dzięki Pathfinder: Kingmaker w 2018 roku, a teraz ich druga gra —Pathfinder: Gniew sprawiedliwych— jest dostępny na Xbox.

Pathfinder: Gniew sprawiedliwych jest pośrednią kontynuacją Pathfinder: Kingmakeri toczy się pięć lat po wydarzeniach z pierwszej gry w narodzie Mendev, który pod przywództwem wiecznie młodej królowej Galfrey od prawie wieku odpiera inwazję demonów. Teraz twoja kolej, aby wcielić się w rolę Rycerza-Dowódcy nowej krucjaty i zmienić sytuację w sytuacji patowej z siłami demonicznymi.

Pathfinder: Gniew sprawiedliwych oferuje ten sam obszerny i wszechstronny system klas, znany graczom zarówno w wersji stołowej, jak i Pathfinder: Kingmakerale możesz wybierać spośród jeszcze większej liczby klas i archetypów w porównaniu do poprzedniej gry.

Nowe klasy, atuty i umiejętności nie są jednak jedynym dodatkiem do mechanicznej części gry. W Pathfinder: Gniew sprawiedliwych, otrzymasz niesamowite mityczne moce, które w końcu pozwolą ci rywalizować z samymi Władcami Demonów i odkryć ich plany. Mityczne moce nie tylko dadzą ci dostęp do unikalnych zaklęć i zdolności, ale mogą również zmienić cię w zupełnie inną istotę. Sprawiedliwy anioł, zaciekły demon, kochający wolność Azata lub lisz, który dowodzi nieumarłymi. Możesz także zostać eonem, który utrzymuje kosmiczny porządek; Złoty Smok, który swoją dobrocią i współczuciem topi najtwardsze serca; lub okrutny nienasycony rój, który chodzi, który nie zazna spoczynku, dopóki nie pochłonie całego świata! A jeśli żadna z tych ścieżek Ci nie odpowiada, możesz wybrać ścieżkę Legendy, bohatera, który nie potrzebuje mitycznych mocy i czerpie siły z własnego serca.

sztuka klawisza alt

Nie wyruszysz na tę przygodę sam – towarzyszyć Ci będzie obsada różnorodnych postaci, które pomogą Ci w drodze. Niektórzy z nich zaoferują ci swoją przyjaźń, innych trudno będzie pozyskać; i jest nawet wiele postaci, które się w tobie zakochają, w tym były sukkub, który marzy o odkupieniu — Arueshalae, znajomy tym, którzy grali w planszową wersję ścieżki Adventure.

kluczowa sztuka imprezowa

System krucjat dodaje kolejną warstwę strategiczną do gry i naprawdę wprowadzi Cię w buty rycerza-dowódcy. Będziesz rekrutować lojalnych generałów i żołnierzy do walki z demonicznymi hordami, zdobywać cenne trofea i zdobywać skarby Worldwound. Buduj fortyfikacje na podbitych ziemiach i podejmuj ważne decyzje, ustanawiając linie zaopatrzenia, rekrutując siły polityczne Mendevu na swoją stronę i decydując o sposobie szkolenia żołnierzy w twojej armii.

mapa bitwy

Pathfinder: Gniew sprawiedliwych jest naprawdę PRG na mityczną skalę, zabierającą Cię w 80-godzinną lub więcej podróży do odległej krainy Mendev, opustoszałego regionu Worldwound, a nawet obcego, chaotycznego królestwa Otchłani. Inspiruj, kochaj, nienawidź, zdradzaj i prowadź swoich zwolenników do zwycięstwa lub losu gorszego niż śmierć. Twoja krucjata zaczyna się dzisiaj.

Dziękuję za przeczytanie! Jeśli chcesz ubiegać się o klucz, wyślij wiadomość na adres press@owlcatgames.com

Pathfinder: Gniew sprawiedliwych

Xbox Live

Pathfinder: Gniew sprawiedliwych

Wydawnictwo META


24

49,99 USD

Zdobądź to teraz

Wyrusz w podróż do królestwa opanowanego przez demony w nowej epickiej grze RPG od twórców docenionego przez krytyków Pathfinder: Kingmaker. Poznaj naturę dobra i zła, poznaj prawdziwy koszt mocy i stań się Mitycznym Bohaterem zdolnym do czynów przekraczających oczekiwania śmiertelników. Odkryj historię Twoja ścieżka zaprowadzi cię do Worldwound, gdzie otwarcie szczeliny do Otchłani rozpętało wszechogarniający terror w całej krainie. Przez ponad sto lat sąsiednie narody walczyły nieustraszenie, próbując odeprzeć wroga – ale bez skutku. Teraz masz szansę zakończyć ten konflikt, ale droga do zbawienia nie jest jasna. Czy zostaniesz lśniącym aniołem, wspieranym przez szlachetnych paladynów? Albo potężny nekromanta z hordami nieśmiertelnych nieumarłych w twojej niewoli? A może coś zupełnie innego? Poprowadź swoją armię i rzuć wyzwanie potężnym władcom demonów. Twoja krucjata uruchomi łańcuch wydarzeń, które na zawsze zmienią ciebie i sam świat.

Związane z:
SteamWorld Universe i Curious Expedition 2 łączą się z DLC Robots of Lux
Nauka powrotu na deskę z sesją: Skate Sim
Saturnalia, survivalowa przygoda z horrorem, nadchodzi na konsolę XboxŹródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/29/critically-acclaimed-crpg-pathfinder-wrath-of-the-righteous-comes-to-xbox-today/