Do gry trafia nowe rozszerzenie DLC Alice’s Adventures do PowerWash Simulator: Wonderland

Symulator PowerWash – wiodąca gra wideo typu squirt-’em-up – ponownie się rozwinie, tym razem wyruszając do Krainy Czarów z płatnymi dodatkami DLC inspirowanymi klasycznymi opowieściami Lewisa Carrolla.

Nowa zawartość specjalnego pakietu Alicja:

Pakiet specjalny Alicji zawiera pięć nowych poziomów, które można z entuzjazmem wyczyścić – Lobby Krainy Czarów, Dom Białego Królika, Grzyb Gąsienicowy, Podwieczorek Szalonego Kapelusznika i Dziedziniec Królowej Kier – a także nową historię opowiedzianą za pomocą wiadomości tekstowych, tak jak zwykle robi to PowerWash Simulator. związać to wszystko razem.

„Specjalny pakiet Fantazyjny oddaje esencję Alicji w Krainie Czarów, oferując kultową grafikę i ekscentryczne projekty” – wyjaśnia wydawca Square Enix w swoim ogłoszeniu. „Gracze będą cieszyć się piękną grafiką otoczenia, żywymi kolorami i niepowtarzalnym wyglądem przedstawionym na każdym poziomie. »

Nowe funkcje w DLC:

Chociaż niewątpliwie w centrum uwagi znajdują się nowe poziomy, twórca FuturLab wspomina, że ​​DLC wprowadzi także nową skórę pralki, rękawiczki i strój, a także dziesięć nowych osiągnięć.

Pakiet specjalny Alice’s Adventures do PowerWash Simulator nie ma jeszcze daty premiery, ale będzie kosztować 6,49 GBP / 7,99 EUR / 7,99 USD, gdy w końcu będzie dostępny na PC (w tym Steam), Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 , Switch i Meta Quest.

Źródło: www.eurogamer.net