Dni darmowej gry Xbox Live Gold i Game Pass Ultimate – 4 gry do odkrycia!

Nadszedł maj, a wraz z nim cztery gry do odkrycia w ten weekend w ramach Dni darmowej gry!

Golf z przyjaciółmi, Turbogolfowe wyścigi, Naruto do Boruto: Napastnik Shinobi i Dla króla są dostępne w ten weekend dla członków Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate Czwartek 4 maja o godzinie 12:01 PDT dopóki Niedziela, 7 maja o 23:59 PDT.

Jak zacząć grać

Znajdź i zainstaluj gry na poszczególnych stronach szczegółów gier w witrynie Xbox.com. Kliknięcie przekieruje Cię do Microsoft Store, gdzie musisz być zalogowany, aby zobaczyć opcję instalacji z członkostwem Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Aby pobrać grę na konsolę, kliknij kartę Subskrypcje w sklepie Xbox Store i wejdź do strefy dla członków Gold, aby zlokalizować kolekcję Dni darmowego grania na konsoli Xbox One i Xbox Series X|S.

Kontynuuj zabawę

Kup grę i inne edycje z ograniczoną czasowo zniżką i kontynuuj grę, zachowując swój wynik gracza i zdobyte osiągnięcia podczas wydarzenia! Należy pamiętać, że rabaty i wartości procentowe mogą się różnić w zależności od tytułu i regionu.

Golf z przyjaciółmi

Drużyna17

☆☆☆☆☆ 346
★★★★★ 19,99 USD
4,99 USD

Po co mieć przyjaciół, jeśli nie grać w golfa… Z przyjaciółmi! Nic nie jest poza granicami, gdy bierzesz udział w polach wypełnionych szybkim, ekscytującym minigolfem symultanicznym dla maksymalnie 12 graczy!

  • Tryb wieloosobowy dla 12 graczy! Upewnij się, że Twoje umiejętności są na wysokim poziomie, grając przeciwko 11 innym golfistom w trybie online dla wielu graczy.
  • Kursy tematyczne! Rozpocznij Par-Tee i idź łeb w łeb na kursach tematycznych! Zostań zawodowcem na statku pirackim, wypowiedz wojnę robakom na kursie robaków lub celuj w albatrosa w starożytnym motywie.
  • Dopalacze! Wbij klin między znajomych, chwytając ich kulkę w miodzie, zamrażając ją lub zamieniając w kostkę.
  • Trzy tryby gry! Tee off w klasycznym minigolfie, strzelaj do pars w obręczy lub zamień dołek na bramkę w personalizacjach hokejowych! Zamień tor wodny w pas startowy dzięki stylowym kapeluszom, pływakom i torom dla Twojej piłki!

Turbo Golf Racing (podgląd gry)

Turbo Golf Racing

Tryb tajny

☆☆☆☆☆ 204
★★★★★ 17,99 $
14,39 $

Przepustka do gry na PC Xbox Game Pass

Bezpłatna wersja próbna

ŚCIGAJ SIĘ Z RYWALAMI DO METY

Witamy w przyszłości sportów motorowych. Poczuj emocje szybkich wyścigów w stylu arkadowym, grając ze znajomymi w nowy, ekscytujący sposób. Skacz, przewracaj się, przyspieszaj szybowanie i pędź z doładowanymi samochodami i bądź pierwszym, który wrzuci piłkę do dołka.

  • 8 GRACZY ONLINE – Ścigaj się z maksymalnie ośmioma zawodnikami w zawodach w stylu Grand-Prix. Uderzaj w poduszki doładowania, aby szarżować obok rywali, korzystaj z tajnych tuneli, aby ich przechytrzyć lub strzelaj rakietami, aby zatrzymać ich na torach.
  • PRÓBA NA CZAS – Śledź swoje najszybsze czasy na wszystkich mapach w trybie próby czasowej i dla wielu graczy. Porównuj swoje rekordy osobiste z przyjaciółmi i na całym świecie dzięki tabelom wyników
  • RDZENIA ZASILANIA – Zdobądź przewagę nad rywalami, odblokowując i wyposażając Rdzenie mocy. Uderzaj piłką dalej, lataj szybciej lub korzystaj z unikalnych umiejętności, takich jak tupanie po ziemi, grawitacja piłki i przetaczanie się. Dzięki szerokiej gamie rdzeni mocy znajdź swoją meta, aby przechytrzyć znajomych.
  • DOŁADUJ TURBO SWOJE PERSONALIZACJE – Wybierz samochód i piłkę, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu. Ciesz się nieskończonymi opcjami malowania, zmieniaj koła, spojler, karoserię i dopalacze.