Dni darmowego grania na Xbox: Train Sim World 4 i Pac-Man Mega Tunnel Battle!

Poczuj dreszczyk emocji związany z koleją i wyścigami w labiryntach dzięki Dniom darmowej gry! Train Sim World 4 i Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs będą dostępne w ten weekend dla członków Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate i będą mogli grać od 12:01 czasu PDT w czwartek 27 czerwca do 11:00 czasu PDT w niedzielę 30 czerwca: 17:00 czasu PDT.

Jak zacząć grać

Znajdź i zainstaluj gry na stronie szczegółów każdej gry w witrynie Xbox.com. Kliknięcie przeniesie Cię do sklepu Microsoft Store, gdzie musisz się zalogować, aby wyświetlić opcję instalacji w ramach członkostwa Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate. Aby pobrać na konsolę, kliknij kartę Subskrypcje w sklepie Xbox i przewiń w dół do kolekcji Dni darmowego grania na konsoli Xbox One i Xbox Series X|S.

Baw się dalej

Kup grę i inne edycje ze zniżką, aby kontynuować grę, zachowując swój Gamerscore i osiągnięcia zdobyte podczas wydarzenia! Należy pamiętać, że rabaty, wartości procentowe i dostępność tytułów mogą się różnić w zależności od tytułu i regionu.

Dni bezpłatnego grania (wymaga subskrypcji Xbox Game Pass Core lub Game Pass Ultimate)

Train Sim World 4: Osiągaj duże prędkości, swobodnie poruszaj się po torach i wykaż się kreatywnością dzięki zestawowi narzędzi i funkcji w Train Sim World 4. Projektuj swoje barwy, planuj scenariusze i rób zdjęcia kolei w nowym trybie zdjęć na trzech szczegółowych trasach w grze Wielkiej Brytanii, Austrii i USA, korzystając z potężnych pociągów firm LNER, ÖBB i Metrolink. Jeśli w ten weekend dopiero zaczynasz przygodę z pociągami, pomoże Ci dedykowane Centrum Szkoleniowe, w którym znajdziesz pociągi spalinowe, parowe i elektryczne, dzięki którym możesz się uczyć i czerpać przyjemność! To Twoja pasja, Twoja przygoda, na swój sposób.

Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs: zoptymalizowany dla Xbox Series X|S, Smart Delivery. Jedz, aby być konkurencyjnym! Od 27 do 30 czerwca weź udział w zawodach Pac-Man dla 64 graczy! Przejdź przez kilka połączonych ze sobą labiryntów, aby zjeść wszystko: kropki, duchy, a nawet inne Paki! Połącz siły ze znajomymi, używaj przedmiotów mocy, aby pokonać przeciwników i rób to w wielkim stylu dzięki zabawnym kosmetykom! PvP oznacza Pac kontra Pac w tej wieloplatformowej, wieloplatformowej bitwie apetytów. Czy potrafisz być ostatnim PAC?

Nie przegap tych ekscytujących Dni darmowej gry dla członków Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate! Dowiedz się więcej o Dniach bezpłatnej gry tutaj i zaglądaj na Xbox Wire, aby poznać nadchodzące Dni bezpłatnej gry i wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące gier Xbox.

Źródło: news.xbox.com