Długa ciemność – odcinek czwarty: Furia, potem cisza jest już dostępny


Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, mogąc podzielić się najnowszą odsłoną Długa ciemność’s Wintermute tryb fabularny z graczami Xbox dzisiaj. To kolejny kamień milowy w historii bliskiej współpracy Hinterland i Xbox, od premiery Długa ciemnośćXbox Game Preview w 2015 roku.

Wtedy, Długa ciemność odniosła już sukces na PC, ale nie mieliśmy jeszcze konkretnych planów wprowadzenia gry na konsole. Zmieniło się to podczas rozmowy telefonicznej pod koniec 2014 roku z zespołem w [email protected], kiedy podzielili się swoimi planami oferowania programu typu wczesnego dostępu, pierwszego na konsole. Zapytali, czy chcemy pomóc w uruchomieniu tego, a my wskoczyliśmy, zdecydowani być jedną z pierwszych gier dostępnych w ten sposób na konsolach. I tak z pewnym poważnym zamieszaniem, w ciągu 26 dni przeszliśmy od braku (w ogóle) Xboxa do dobrego działania na platformie i certyfikacji, gotowi do uruchomienia.

Kulminacją tych prac było udostępnienie nas jako jednego z dwóch pierwszych tytułów na Xbox Game Preview na E3 2015! To była wielka chwila dla naszego małego studia, mając grę wspomnianą w Microsoft Media Event i pokazaną na parkiecie obok wielkich gigantów pierwszej imprezy, takich jak Aureola oraz Gears of Wari rozpoczęcie pierwszego dnia targów E3.

Cementowanie funkcji Game Preview Długa ciemnośćmiejsce na Xboksie, co pomogło nam zbudować społeczność graczy, którzy są z nami do dziś. A ta grupa tylko się rozrosła, odkąd przywieźliśmy Długa ciemność do Xbox Game Pass w 2020 roku. Niektórzy z naszych najbardziej pasjonatów grają na Xbox.

Długa ciemność: Odcinek czwarty

Dziś cieszymy się, że możemy się podzielić Odcinek czwarty: Wściekłość, potem cisza. Kontynuuje on historię pilota Busha, Willa Mackenzie, poszukującego dr Astrid Greenwood wśród mroźnych, niebezpiecznych dziczy wyspy Great Bear na głębokiej północy Kanady. Tajemnicza zorza polarna na niebie wydaje się zakłócać wszystko elektryczne, w wyniku czego Mackenzie, Astrid i wszyscy, których spotykają, walczą o przetrwanie surowej zimy i brutalnej przyrody, a wszystko to bez ludzkich wygód, które wszyscy uważamy za oczywiste. Odcinek czwarty podnosi stawkę, przedstawiając bandę krwiożerczych skazańców, którzy chcą pozostawić swój ślad na Great Bear i wykorzystać nowe okoliczności. Czy Mackenzie przetrwa to nowe zagrożenie, aby kontynuować poszukiwania Astrid?

Nazywamy nasze otoczenie „cichą apokalipsą”. To nie jest typowy scenariusz końca świata z zombie, kosmitami lub nadprzyrodzonymi bestiami. Tylko ludzkość stojąca w obliczu naszego nadmiernego polegania na technologii oraz utraty umiejętności i społeczności, które narażają nas na bezbronność, gdy społeczeństwo staje na głowie. Matka Natura jest u władzy i jest neutralna dla twojego istnienia. Jest to temat, który, chociaż zaczęliśmy go badać lata temu, stał się nieoczekiwanie istotny w ciągu ostatnich 18 miesięcy blokady COVID. Naszą największą radością jest słuchanie, że gracze doświadczają poczucia ukojenia i przemyślanej eskapizmu w cichą dzicz Długa ciemność. Dlatego tworzymy rzeczy, które tworzymy — aby głęboko dotykać graczy.

Długa ciemność: Odcinek czwarty

Wraz z premierą Epizodu Czwartego, kierujemy nasze przemyślenia na Odcinek Piąty i zakończenie naszego trybu fabularnego Wintermute, a także bieżące plany wspierania trybu przetrwania w dążeniu do stworzenia najlepszej gry survivalowej na świecie. Dziękujemy społeczności graczy Xbox za wieloletnie wsparcie — za wszystkie opinie, którymi się podzieliłeś, za cały czas, kiedy kazałeś znajomym wypróbować grę i za wszystkie drobne sposoby, w jakie wzbogacasz społeczność The Long Dark. Jesteśmy na zawsze wdzięczni.

Lata za nami to nic w porównaniu z latami nadchodzącymi. Ciesz się czwartym odcinkiem i do zobaczenia w Cichej Apokalipsie.

Długa ciemność

Długa ciemność

Hinterland Studio Sp.


895

34,99 zł

Xbox Game Pass

Bezpłatna wersja próbna

The Long Dark to przemyślane, eksploracyjne doświadczenie przetrwania, które zmusza graczy solo do samodzielnego myślenia podczas eksploracji rozległej, zamarzniętej dziczy. Monitoruj swój stan, szukaj zapasów ratujących życie i opanuj umiejętności przetrwania, takie jak rozpalanie ognia, konserwacja sprzętu, polowanie, łowienie ryb i nawigacja oparta na punktach orientacyjnych. Nie ma zombie — tylko ty, zimno i wszystko, co Matka Natura może na ciebie rzucić. Przebojowy sandbox Steam Early Access staje się pierwszą grą survivalową dostępną na Xbox One!

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/08/the-long-darks-episode-four-lands-on-xbox/