Dlaczego gry Nintendo nie otrzymują szorstkich programów telewizyjnych? Oto kilka boisk


W branży magazynowej Back Page to miejsce, w którym można znaleźć wszystkie dziwne bzdury, których nie zmieścilibyśmy nigdzie indziej. Niektórzy mogą to nazwać „wypełniaczem”; wolimy „całą stronę, aby robić okropne żarty, które są stycznie związane z zawartością magazynu”.

Nie mamy (papierowych) stron w Internecie, ale nadal uwielbiamy okropne dowcipy — witamy więc w naszej półregularnej funkcji Back Page. Dziś Kate zastanawia się, gdzie nasz szorstkie seriale Netflixa trafiły do…


Zamieniasz brutalną grę w brutalny program telewizyjny? Zbyt łatwe

W Hollywood dzieje się coś dziwnego. Ilekroć gra wideo zostaje przekształcona w program telewizyjny lub film, prawie zawsze jest to szorstka, przygnębiająca, pozbawiona nasycenia przygodowa gra akcji, w której każdy ma pięć dni zarostu i głos zrobiony ze żwiru. Chyba że jesteś Nintendo, ponieważ właściwości Nintendo zamieniają się w filmy i kreskówki dla dzieci.

Dlaczego Nintendo nie ma ostrych restartów, co? Zaufaj mi, w stajni Nintendo jest mnóstwo pożywienia dla niektórych ponurych hollywoodzkich hitów… a ja je rozrzucę!

Kirby i Zapomniana Kraina

Zdjęcie: Kate Grey

Urocza, postapokaliptyczna przygoda Kirby’ego byłaby dla mnie doskonały brutalny program telewizyjny. to w zasadzie Ostatni z nas już, ale z uroczymi psami zamiast okropnych zombie.

Ale możemy to zmienić! Po prostu zmień uroczych Awoofies w śliniące się, realistyczne wilki, obsadź Roberta Pattinsona jako szpakowatego Kirby’ego, któremu brakuje pięciu dni do emerytury czy cokolwiek innego, i niech Waddle Dee gra, nie wiem, Rahul Kohli, jako niedoświadczony, ale odważny pomocnik, który nieustannie próbując zaimponować Kirby’emu. Obejrzałbym to na 100%.

Ponadto Kirby ma opaskę na oko.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Gritty TV restartuje – Breath of the Wild
Zdjęcie: Kate Grey

Podobnie jak każda inna gra z tej listy, BOTW ma mnóstwo szorstkiej treści, wokół której można zbudować program — wystarczy zmniejszyć jasność i nasycenie, a w zasadzie wykonałeś połowę pracy.

Program zacząłby się oczywiście od przebudzenia Linka w Sanktuarium Zmartwychwstania, ale zamiast wesołego i ekscytującego kłusu w dół wzgórza, by spotkać miłego staruszka, myślę, że zamiast tego Link wytoczyłby się z jaskini do coś bardziej jak przeklęty krajobraz. Wioski zostałyby w dużej mierze zniszczone, nieliczni ocaleni rozproszeni po całym Hyrule i nikt nie byłby już godny zaufania, ponieważ wszyscy albo chcą coś zdobyć, albo są potajemnymi zabójcami klanu Yiga.

Uwielbiam Breath of the Wild, ale wiem też, że aby zwrócić na siebie uwagę HBO, musiałbym obficie nałożyć na całość ponury lakier i myślę, że byłoby to całkiem zabawne. Picture Link kołysze się w Świątyni Czasu, witany przez blaknące widmo Króla Hyrule, tylko po to, by zaprowadził Linka do stosu kości w rogu — ostatnich pozostałości Rhoama. Lub pokonanie Ganona, uratowanie Zeldy i odkrycie, że użyła resztek swojej mocy i życia, aby cię tam zabrać i ocalić Hyrule, wypełniając oba twoje przeznaczenia… i oczywiście okazuje się, że życie Linka było powiązane z jej życiem , też, i obaj giną na podłodze zamku Hyrule, zadowoleni, że ich wspólne podróże dobiegły końca.

Daj spokój. Wiem, że jest magicznym chłopcem, ale LITERALNIE umiera w grze, a potem spędza 100 lat drzemiąc. Powinien całkowicie umrzeć na końcu.

Splatoon

Gritty TV restartuje – Splatoon
Zdjęcie: Kate Grey

Dobra, więc w przypadku tego szorstkiego telewizyjnego restartu serii Splatoon, oto co myślę: to futurystyczny, neonowy western — Łowca androidów spotyka się Chodzące trupy spotyka się Dobry, zły i brzydki. Może trochę Zabić Bill’a wrzucony tam, dla zabawy. I Drużyna A. To wiele rzeczy.

W programie telewizyjnym Splatoon wyobrażam sobie całą obsadę — zespół błyskotliwych Inklingów, szkolących się, by zostać obrońcami Ziemi. Jest szalony naukowiec, który wynajduje atramentową broń — jedyną słabość łososiowatych! — a serial podąża za grupą ocalałych, którzy wyruszają w świat, mając nadzieję, że znajdą miejsce, które znów będą mogli nazwać domem.

Rezydencja Luigiego

Gritty TV Reboots – Luigi's Mansion
Zdjęcie: Kate Grey

W tym filmie Luigi jest emerytowanym hydraulikiem, który spędza dzień w słabo oświetlonych barach, topiąc smutki w niekończących się dolewaniach Mushroom Vodka. Po zniknięciu Mario po dziwnej wygranej na loterii, świat zakłada, że ​​niższy Mario Bro od dawna nie żyje – bez wątpienia zabity dla pieniędzy – aż pewnego dnia Luigi dostaje list od swojego byłego mentora, profesora Elvina Gadda, naukowca którego badania zostały zdyskredytowane po serii nieudanych eksperymentów.

Prof. Gadd wzywa Luigiego do zrujnowanej rezydencji, którą Mario kupił za wygrane na loterii, i informuje Luigiego, że Mario został tu uwięziony przez duchy. OCZYWIŚCIE Luigi myśli, że Gadd jest szalony (którym jest), aż do momentu, gdy staje się duchem morderstwa Profesor tuż przed nim. Na szczęście, przewidując taki wynik, Profesor zostawił notatkę dla Luigiego, informując go, jak wykorzystać swój opatentowany wynalazek, Poltergust 3000…

CZY TO NIE BRZMI RADY?

Phoenix Wright: Ace Adwokat

Gritty TV restartuje – Ace Attorney
Zdjęcie: Kate Grey

Ace Attorney jest bardziej szorstki, niż ludzie sądzą. Jasne, chodzi o morderstwo, ale kopnij trochę głębiej, a odkryjesz spiski, tuszowanie i korupcję stojące za samym systemem prawnym.

Nie byłoby zbyt daleko, aby przenieść gry z małego ekranu na nieco większy ekran – po prostu ubierz Phoenixa w nieco ciemniejszy niebieski garnitur, zabij jego mentora na początku pierwszego odcinka i obserwuj, jak powstaje z popiołów. Dodatkowe punkty, jeśli napiszesz, że jego związek z Edgeworthem jest kanoniczny, w którym czuje się rozdarty między prawem a miłością!

Mario Party

Surowe restarty telewizji — Mario Party
Zdjęcie: Kate Grey

W tej mieszance rodzinnej zabawy i serii Saw grupa postaci z Super Mario zostaje uwięziona w naturalnej wielkości grze planszowej i zmuszona do gry o najwyższą stawkę ze wszystkich: własne życie. Dźganie w plecy, kradzież gwiazdek i ładowanie kości to tylko niektóre przeszkody do pokonania, a to jeszcze zanim przejdziesz do minigier.

Ale kto stoi za tą megalomańską grą? To nie może być znowu Bowser… prawda?


Daj mi swoje szorstkie prezentacje programów telewizyjnych Nintendo w komentarzach. Może razem uda nam się zwrócić na siebie uwagę HBO!

Źródło : https://www.nintendolife.com/features/back-page-why-dont-nintendo-games-get-gritty-tv-shows-here-are-some-pitches