DK: King of Swing – Który region ma najlepszą okładkę?

Porównanie zasięgu regionalnego DK: King of Swing

Wracamy z nową edycją Box Art Brawl! Zanim przejdziemy do rozgrywki tygodnia, przyjrzyjmy się temu, co wydarzyło się w zeszłym tygodniu, kiedy oglądaliśmy dwie regionalne okładki Metroid Prime 3: Corruption. Pomimo że konkurowały ze sobą dwa eleganckie projekty, ostatecznie to ciemniejsza, ciemniejsza okładka z Europy i Ameryki Północnej zwyciężyła z 65% głosów, pozostawiając jaśniejszą wersję z Japonii z 35%.

Europa

Zacznijmy od jasnego europejskiego projektu. W tej wersji DK i Diddy znajdują się pośrodku, a każdy z nich trzyma jeden z „pionków” gry, które groźnie unoszą się w powietrzu. Chociaż nie ma to do końca sensu, a aureola wokół postaci wygląda na nieco „przerobioną w Photoshopie”, doceniamy grafikę postaci, a jasne tło z pewnością przyciąga wzrok.

Ameryka północna

Wariant północnoamerykański również jest jasny, ale nie podkreśla kluczowego elementu „Swing” w tytule. Zamiast trzymać się uchwytu, DK i Diddy spadają swobodnie. Przynajmniej wyglądają na szczęśliwych!

Japonia

Japońska okładka bierze grafiki postaci z każdego z powyższych wydań i umieszcza je na zupełnie nowym żółtym tle. Jest to prawdopodobnie „najprostsza” odmiana z tych trzech, ale wiele pionków pasuje do rozgrywki, a szczególnie podoba nam się sposób, w jaki tytuł wisi na jednym z nich na drewnianym panelu.

Pamiętaj, aby w ankiecie powyżej oddać głos na najlepszy regionalny przekaz DK: King of Swing! Dziękujemy za udział i do zobaczenia wkrótce na nowej edycji Box Art Brawl.

Źródło: www.nintendolife.com