Disney przedstawia epicką kolekcję Gwiezdnych Wojen z okazji 25. rocznicy Mrocznego Widma

Wraz ze zbliżaniem się 25. rocznicy premiery Gwiezdnych Wojen: Odcinka 1 – Mrocznego Widma, Disney świętuje w tym roku Dzień Gwiezdnych Wojen nową kolekcją nostalgicznych gadżetów. Po premierze nowych zestawów LEGO Phantom Menace na początku tego tygodnia sklep Disneya oferuje teraz mnóstwo nowych przedmiotów kolekcjonerskich, w tym słynny podwójny miecz świetlny Dartha Maula, sprzedawany za imponującą kwotę 400 dolarów. Zestaw mieczy świetlnych Darth Maul Legacy jest limitowany do 7000 sztuk i posiada certyfikat autentyczności. W chwili pisania tego tekstu Disney wprowadził kolejkę w swoim sklepie internetowym i ograniczył klientom czas zakupów do 10 minut, po czym wymagał od nich dołączenia do końca kolejki. Oto oficjalny opis zestawu mieczy świetlnych Darth Maul Legacy: „Bardzo szczegółowa reprodukcja legendarnej podwójnej rękojeści z Dahtomirii posiada efekty dźwiękowe i świeci na czerwono po przymocowaniu dwóch ostrzy naszych mieczy świetlnych, sprzedawanych osobno. Umieszczone w oszałamiającym drewnianym pudełku ozdobionym grafiką Dartha Maula, wnętrze świeci na czerwono i po otwarciu pokrywy odtwarza się Duel of the Fates. »

Nowości i przedmioty kolekcjonerskie z Gwiezdnych Wojen

Artykuł ten przeznaczony jest dla kolekcjonerów i fanów Gwiezdnych Wojen, którzy chcą zdobyć przedmioty kolekcjonerskie związane z uniwersum Mrocznego Widma. Oprócz podwójnego miecza świetlnego Dartha Maula w limitowanej edycji dostępne są także inne produkty z The Phantom Menace.

Kolekcje i odzież

Oprócz miecza świetlnego Dartha Maula dostępne są inne przedmioty kolekcjonerskie związane z Mrocznym widmem, takie jak 11-calowa lalka królowej Amidali z limitowanej edycji oraz ubrania rocznicowe, takie jak bluzy z kapturem i t-shirty czy plecaki. Każdy fan Gwiezdnych Wojen znajdzie coś dla siebie.

Fani cosplayu będą mogli także kupić nowy hełm żołnierza klonów Disneya 187. Legionu w cenie 100 dolarów. Dla fanów droidów uroczy droid interaktywny BD-1 z serii Star Wars Jedi firmy Respawn Entertainment jest dostępny za 110 dolarów.

Wniosek

Ta nowa kolekcja Gwiezdnych wojen: Część 1 – Mroczne widmo zachwyci kolekcjonerów i fanów wszechświata. Ta rocznicowa edycja, zawierająca wyjątkowe przedmioty kolekcjonerskie i pamiątkową odzież, jest doskonałą okazją do uczczenia tej kultowej części sagi Gwiezdnych Wojen.

Źródło: www.gamespot.com