Disney Dreamlight Valley – nowe parasole w aktualizacji | Disney Dreamlight Valley oferuje parasole w swojej najnowszej aktualizacji.

Disney Dreamlight Valley oferuje parasole w swojej najnowszej aktualizacji

Gameloft wciąż ma się dobrze dzięki aktualizacjom zawartości swojej przygodowej gry symulacyjnej Disney Dreamlight Valley, a przed piątą dużą aktualizacją gry firma dokuczała nowemu przedmiotowi, który trzeba mieć na deszczowe dni. Tak, dobrze zgadliście – to parasole! Oficjalne media społecznościowe gry udostępniły krótki zwiastun wideo – pokazujący, czego dokładnie gracze mogą oczekiwać od tego nowego przedmiotu.

Parasole nie tylko zapewnią zawodnikom suchość, ale także dopełnią Twój wygląd! Wygląda na to, że możemy otrzymać tę aktualizację już w maju: „Kwietniowe deszcze przynoszą majowe kwiaty! Na razie musisz unikać deszczu, ale aktualizacja 5 przyniesie parasole!”

Kwietniowe deszcze przynoszą majowe kwiaty! ☔✨Na razie musisz unikać deszczu, ale aktualizacja 5 przyniesie parasole!

Jeśli chcesz wypróbować tę grę, ale jeszcze jej nie wypróbowałeś – obecnie dostępne są trzy wersje (standardowa, deluxe i ultimate). Oczywiście, jeśli nie chcesz wydawać na jeden z pakietów założyciela, planowana jest gra bezpłatney w późniejszym terminie.

Recenzja

Kiedy recenzowaliśmy to tutaj na Nintendo Life we ​​wrześniu ubiegłego roku, byliśmy tym całkiem zachwyceni, nazywając to „zaskakująco wzruszającym i przemyślanym” doświadczeniem, które sprytnie gra na nostalgii fanów Disneya. Nie możesz się doczekać tej następnej aktualizacji? Grałeś już w tę grę? Komentarz poniżej.

Powiązane gry

  • Disney Magic Kingdoms
  • Disney Crossy Road
  • Disney Emoji Blitz

Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, Liam lubi relacjonować najnowsze wiadomości dotyczące Nintendo i podziwiać swoją bibliotekę gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był kiedyś pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: Nintendo Life.