Disney Dreamlight Valley: skąd wziąć kamyki


Z pewnością nie brakuje rzeczy do wytworzenia w Disney Dreamlight Valley, a każdy wykonany przedmiot, ścieżka lub ogrodzenie wymaga co najmniej jednego z wielu zasobów znajdujących się w różnych biomach gry. Jednym z takich zasobów są kamyki, które są dość często potrzebne — zwłaszcza jeśli tworzysz ścieżki wokół swojej doliny. Poniżej podpowiemy, gdzie zaopatrzyć się w kamyki.

Gdzie zdobyć Pebbles w Disney Dreamlight Valley

Kamyczki uzyskuje się poprzez kopanie w następujących biomach:

  • Olśniewająca plaża
  • Las Walecznych
  • Zapomniane Krainy
  • Płaskowyż nasłoneczniony

Niefortunną częścią kopania jest to, że często będziesz zdobywać monety, ziemię i inne zasoby, próbując wyhodować kamyki, więc zebranie wystarczającej ilości, aby stworzyć rzeczy, które chcesz zrobić, może zająć trochę czasu. Zdecydowanie możesz jednak znacznie przyspieszyć, zabierając ze sobą przyjaciela, który specjalizuje się w kopaniu, dzięki czemu będziesz zdobywać dodatkowe materiały w drodze. Dodatkowo, zawsze możesz użyć Miracle Shovel Varnish – pod warunkiem, że zebrałeś materiały do ​​​​jego wytworzenia – ponieważ zwiększy to liczbę zasobów zdobywanych podczas kopania.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Disney Dreamlight Valley, sprawdź nasze obszerne centrum przewodników.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/disney-dreamlight-valley-where-to-get-pebbles/1100-6510434/?ftag=CAD-01-10abi2f