Disco Elysium: ostateczne cięcie pojawi się na konsolach Xbox w przyszłym miesiącu


Disco Elysium: Ostateczne cięcie pojawi się na Xbox Series X/S i Xbox One w przyszłym miesiącu, 12 października, ogłosił dziś deweloper Zaum. Dla tych, którzy śledzą, jest to ten sam dzień, w którym gra pojawi się również na Nintendo Switch, jak ogłoszono podczas zeszłotygodniowej transmisji na żywo Nintendo Direct.

The Final Cut to rozszerzona wersja gry podstawowej, wydanej po raz pierwszy w 2019 roku. Zawiera nowe zadania, pełną grę głosową oraz obsługę i dostosowywanie kontrolera. Final Cut w Series X/S będzie miał rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę – podobnie jak w wersji na PlayStation 5, która ukazała się w marcu. Gracze, którzy kupią grę na podstawowej konsoli Xbox One, otrzymają bezpłatną aktualizację, jeśli tak zdecydują. Gra będzie kosztować 39,99 dolarów.

W tej chwili jedynym sposobem grania w grę na konsoli Xbox jest cyfrowa. Jeśli jednak chcesz mieć fizyczną edycję Disco Elysium, CEdycja kolekcjonerska jest w drodze z iam8bit, który zawiera między innymi rzeźbę „Mind Totem”, 190-stronicowy artbook i mapę tkaniny. Edycja Kolekcjonerska będzie dostępna na wszystkich głównych platformach 9 listopada. Kosztować będzie 249,99 USD.

Od pierwszego wydania Disco Elysium na komputery PC w 2019 roku, Zaum pracuje nad wprowadzeniem gry na każdą platformę pod słońcem. Wraz z nadchodzącymi wydaniami Xbox i Switch jest również dostępny na konsolach PlayStation i Stadia. Aby wciągnąć się w ten ukochany, choć mroczny CRPG, przeczytaj nasza recenzja.Source : https://www.gameinformer.com/2021/09/27/disco-elysium-the-final-cut-coming-to-xbox-consoles-next-month