Disco Elysium – Final Cut pozwala rozwiązać zagadkę morderstwa, jak tylko chcesz


Streszczenie

  • Disco Elysium – ostateczne cięcie to nagradzana gra RPG z otwartym światem o detektywie z amnezją i ogromnym kacem.
  • Rewolucyjny system dialogów i system umiejętności daje ogromną swobodę podczas badania tajemnicy morderstwa.
  • Disco Elysium – ostateczne cięcie jest już dostępny do kupienia na Xbox One i Xbox Series X|S.

Disco Elysium – ostateczne cięcie jest już dostępny na Xbox One i Xbox Series X|S. Nasza wielokrotnie nagradzana gra RPG z otwartym światem i jej rewolucyjny system dialogów zapewniają ogromną swobodę podczas eksploracji całego bloku miejskiego w wielkiej tajemnicy morderstwa. Wersja Final Cut dodaje pełne głosy i misje związane z wizją polityczną, dzięki czemu gra jest jeszcze większa i lepsza. Nie możemy się doczekać, aż to przeżyjesz już dziś!

Wszystko zaczyna się od tego, że twój detektyw budzi się w bieliźnie ze wspomnieniami zniszczonymi przez paskudnego kaca. Nie jest to najłatwiejsza sytuacja do rozwiązania w poniedziałkowy poranek. Ale jest jeszcze gorzej, gdy odkrywasz, że powinieneś być w tej części miasta, by ścigać mordercę. Dlaczego imprezujesz tak mocno i dokąd się udajesz?

Od Ciebie zależy, czy znajdziesz i przesłuchasz świadków, zbadasz ulice i mieszkania w poszukiwaniu wskazówek, czy też rozproszy Cię wiele zadań pobocznych, takich jak polowanie na ultramodny dres (tak jest tego wart). Możesz nawet wybrać się na spacer w bieliźnie i kontynuować wczorajszą imprezę, jeśli chcesz. Spodziewaj się tylko niejasnych komentarzy od osób, które spotykasz.

Disco Elysium - ostateczne cięcie

Nie wszystko ułoży się dokładnie tak, jak chcesz w Dyskoteka Elizjum. Wynika to z twoich sukcesów w niektórych ważniejszych momentach, które są określane przez rzuty kostką, jak w planszowych grach RPG. Na przykład, jeśli chcesz wymyślić artystyczny pomysł, aby zaimponować młodej buntowniczce Cindy, musisz rzucić kostką określoną liczbę. Jeśli ci się nie uda, nie martw się, możesz spróbować ponownie później lub znaleźć inny sposób na osiągnięcie celu. Za drugim razem może być nawet łatwiej, ponieważ Cindy może cię współczuć.

To nie jedyny powód, dla którego zachęcamy Cię do przyjęcia porażki w Dyskoteka Elizjum, jednak – to w scenariuszach awarii znajdują się niektóre z najzabawniejszych części. Na przykład, jeśli spróbujesz uniknąć płacenia za pokój w hostelu, uciekając jak gwiazda rocka i nie uda ci się, zanurkujesz w powietrze i obrócisz się, aby dać kierownikowi dwa środkowe palce, zanim zderzysz się z kobietą na wózku inwalidzkim. Na swój sposób wciąż jest gwiazdą rocka…

Disco Elysium - ostateczne cięcie

Jeśli nadal zawodzisz, zalecamy podniesienie poziomu swoich umiejętności, ponieważ otwiera to nowe rozwiązania twoich problemów. Masz w sumie 24 umiejętności, z których każda odpowiada jednej z fizycznych lub umysłowych zdolności twojego detektywa, takich jak logika i koordynacja rąk/oczu. To, co może cię zaskoczyć, to to, że umiejętności są personifikowane i przemawiają do ciebie jako głosy w twojej głowie. Od Ciebie zależy, czy wysłuchasz ich rad, czy spędzisz kilka minut na kłótni z nimi.

To nie jedyna rzecz, którą zrobisz w głowie swojego detektywa. Mamy Gabinet Myśli, w którym możesz gotować pomysły, które napotkasz, aż staną się pełnoprawną myślą. Myśli zwykle przychodzą zarówno pozytywne, jak i negatywne, więc musisz je ostrożnie zrównoważyć. Pozytywy obejmują otwieranie nowych opcji dialogowych i podnoszenie limitów poziomu umiejętności. Podczas gdy negatywy mogą zmniejszać twoją empatię lub otrzymywać obrażenia, gdy wyrażasz pewne opinie.

Disco Elysium - ostateczne cięcie

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę discoelysium.com. Lub zacznij grać z jak najmniejszą wiedzą, aby uzyskać maksymalną ilość niespodzianek i emocji, których chcemy, abyś doświadczył.

Disco Elysium - ostateczne cięcie

Xbox Live

Disco Elysium – ostateczne cięcie

ZA/UM


10

39,99 USD

Zwycięzca 3 nagród BAFTA, The Game Awards, DICE, Game Developers Choice Awards, South-by-Southwest, Dreamhack i wielu innych. PC Gamer – gra roku 2019, Gamespot – najwyżej oceniana gra 2019, IGN – najlepsza ekskluzywna gra na PC 2019, Metacritic – Absolute Must Play 2019. Funkcje – Bezprecedensowa wolność wyboru. Zastraszaj, gadaj, uciekaj się do przemocy, pisz wiersze, śpiewaj karaoke, tańcz jak bestia lub rozwiązuj sens życia. Disco Elysium to najwierniejsza reprezentacja komputerowego odgrywania ról, jaką kiedykolwiek próbowano w grach wideo. Niezliczone narzędzia do odgrywania ról. Mieszaj i dopasowuj spośród 24 szalenie różnych umiejętności. Rozwijaj osobisty styl dzięki 80 elementom garderoby. Korzystaj z 14 narzędzi, od pistoletów, przez latarki, po boombox, lub nalej sobie koktajl 6 różnych substancji psychoaktywnych. Rozwijaj swoją postać jeszcze bardziej dzięki 60 dzikim myślom do przemyślenia – dzięki Gabinetowi Myśli detektywa. Rewolucyjny system dialogowy z niezapomnianymi postaciami. Świat żyje prawdziwymi ludźmi, a nie statystami. Graj przeciwko sobie, staraj się im pomóc lub zakochaj się beznadziejnie. Rewolucyjny system dialogowy Disco Elysium pozwala zrobić prawie wszystko. Wytycz swoją wyjątkową ścieżkę przez miasto. Eksploruj, manipuluj, zbieraj smołę lub zostań milionerem w otwartym świecie, w przeciwieństwie do niczego, co widziałeś wcześniej. Miasto Revachol jest do wzięcia, kawałek po kawałku. Od ulic po plaże – i nie tylko. HARD BOILED, HARD CORE ​Śmierć, seks, podatki i dyskoteka – nic nie jest poza stołem. Revachol to prawdziwe miejsce z prawdziwymi wyzwaniami. Rozwiąż masowe śledztwo w sprawie morderstwa lub zrelaksuj się i odpręż się z rozłożonymi sprawami pobocznymi. Decyduje detektyw – obywatele trwają.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/12/disco-elysium-the-final-cut-available-now/