Diablo: Zaoszczędź 41% na sklepie Horadric Vault Box – kompletna kolekcja

Fani Diablo mogą skorzystać z ogromnej oferty The Horadric Vault – The Complete Collection, pudełkowego zestawu zawierającego cztery książki przedstawiające historię i historie kultowej serii RPG akcji firmy Blizzard. Kolekcja została wypuszczona w listopadzie ubiegłego roku za 100 dolarów, ale obecnie można ją kupić na Amazon za jedyne 58,68 dolarów. Ta ogromna 41% zniżka prawdopodobnie nie będzie dostępna długo, więc fani Diablo powinni z niej skorzystać, póki mogą.

Kompletna kolekcja poświęcona uniwersum Diablo

Antologia zawiera wszystkie cztery księgi z serii Horadric Vault, w tym Księgę Kaina, Księgę Tyraela, Księgę Adrii i Księgę Lorath. Każdy tom dotyczy różnych aspektów świata Sanktuarium, w którym toczy się akcja serii Diablo, a narratorem jest tytułowy bohater każdej książki.

Historie i ilustracje bogate w szczegóły

Księga Kaina opisuje wiedzę i historię wojny pomiędzy Niebem a Piekłem, opowiedzianą przez słynnego Deckarda Caina, natomiast Księga Tyraela śledzi ważne wydarzenia w historii Sanktuarium oczami Archanioła Tyraela. Księga Adrii to bestiariusz opisujący szczegółowo wiele demonów, bestii i nieumarłych stworzeń, z którymi gracze muszą się zmierzyć w grach. Księga Lorath zagłębia się w wiele magicznych artefaktów, które bohaterowie i złoczyńcy Sanktuarium starają się kontrolować.

Oprócz mnóstwa wiedzy każdy tom zawiera grafiki i grafiki koncepcyjne z gier, a także powiązania wewnątrz wszechświata między różnymi postaciami, aby dodać tekstury do mrocznej scenerii serii Diablo.

Wkrótce nowe książki Diablo

Książek Diablo nie brakuje. Możesz zamówić w przedsprzedaży The Art of Diablo: Volume II za 42 USD przed premierą 23 lipca i warto połączyć ją z mocno przecenioną wersją Art of Diablo: Volume I. Na lipiec zaplanowano także premierę Diablo – Legends of the Necromancer – Rathma, nowego komiksu, który można zamówić w przedsprzedaży ze zniżką na Amazon.

Źródło: www.gamespot.com