Diablo 4 – Przewodnik po legendarnych aspektach najlepszego druida


Diablo 4 Druid Legendary Aspects jeszcze bardziej wzmocni twoją klasę Zmiennokształtnego, zmieniając ją w absolutną potęgę. Masz wszystko, od dobrodziejstw użytkowych po te, które wzmacniają towarzyszy i twoje przemiany. Oto nasz przewodnik, który pomoże Ci z najlepszymi legendarnymi aspektami druida w Diablo 4.

Najlepsze legendarne aspekty druida w Diablo 4

Omawiając najlepsze legendarne aspekty druida w Diablo 4, warto zauważyć, że wiele z nich pochodzi z Kodeks władzyi można je zdobyć, czyszcząc określone lochy. Możesz dowiedzieć się więcej w naszym Przewodnik po lokacjach lochów.

Jednak są też takie, które można wydobyć tylko z losowych legendarnych przedmiotów, które zdobędziesz. Co więcej, te warianty mają zwykle lepsze rzuty w porównaniu do wartości statycznych pochodzących z lochów.

W każdym razie nasz najlepszy przewodnik Diablo 4 po legendarnych aspektach Druidów koncentruje się na wykorzystaniu Towarzyszy Zwierząt i transformacji Werebear. Omawiamy je w naszym przewodnik po najlepszych kompilacjach.

Funkcja ogólna: dostępna dla wszystkich klas

Te „ogólne” aspekty mogą być używane przez każdą klasę. To są te, które preferujemy dla Druida.

Amulet ochronny Vigo

 • Źródło: wypada po zakończeniu walki z bossem Lilith’s Lament w akcie 1.
 • Efekt: Po trafieniu, gdy nie jesteś zdrowy, magiczna bańka zostaje przywołana wokół ciebie na sześć sekund, czyniąc cię odpornym na wszelkie obrażenia, gdy w niej stoisz; może wystąpić tylko raz na 90 sekund.
 • Uwaga: Inne legendarne przedmioty również mogą rzucić z tym aspektem, ale RNG ma zastosowanie.

Aspekt Potęgi

 • Źródło: Suche Stepy – Ciemny Wąwóz
 • Efekt: Umiejętności podstawowe dają +20% redukcji obrażeń na 2 sekundy – Całkiem przyzwoity aspekt, który będzie ci dobrze służył ze względu na to, jak często będziesz korzystał z podstawowych umiejętności.

Aspekt Umbralu

 • Źródło: Suche stepy — Zgon bohatera
 • Efekt: Przywróć +1 swojego podstawowego zasobu za każdym razem, gdy użyjesz kontroli tłumu na wrogu — generalnie nie zalecamy tego z lochu, ponieważ niektóre przedmioty mogą rzucić na zwiększenie zasobów do +4.
Aspekt ochronny, który pochodzi z amuletu Vigo i losowych legendarnych rzutów, może uratować ci życie w miarę postępów w grze.

Druid Zwierzęcy Towarzysz/Aspekty Burzy

Wśród Druid Legendary Aspects jest kilka wartościowych opcji, na wypadek gdybyś chciał poczynić dalsze postępy dzięki konfiguracji, która wykorzystuje Animal Companions.

Przeładowany aspekt

 • Źródło: Scosglen – Schronienie Marynarzy
 • Efekt: Szczęśliwe trafienie; do 10% szans na przeciążenie celu na trzy sekundy podczas zadawania obrażeń od błyskawic; każde zadawane przez ciebie bezpośrednie obrażenia powodują, że pulsują i uderzają w okolicznych wrogów – jest to przyzwoita opcja, jeśli prowadzisz kombinację Burzy i Trucizny w połączeniu z innymi stworzeniami.

Aspekt Pasterza

 • Źródło: Suche stepy – Przesiąknięta krwią Grań
 • Efekt: Umiejętności podstawowe zadają +6% obrażeń na aktywnego towarzysza — na pewno będziesz chciał to mieć, biorąc pod uwagę wzrost, jaki uzyskałyby twoje podstawowe umiejętności w zależności od liczby posiadanych towarzyszy zwierząt.

Druid Werebear/Aspekty Ziemi

Niektóre z najlepszych legendarnych aspektów druida w Diablo 4 to te, które znacznie wzmacniają niedźwiedziołaka. Chociaż Druid może również zmienić się w Wilkołaka, uważamy, że Werebear zapewnia więcej korzyści ze względu na swoją siłę i wytrzymałość.

Aspekt Ruchomych Piasków

 • Źródło: Scosglen – Nora dzikich zwierząt
 • Efekt: Umiejętności związane z ziemią spowalniają trafionych wrogów o 25% na pięć sekund — jest to coś, co będziesz chciał mieć, gdy użyjesz Aspektu Niedźwiedziej Horroru (więcej na ten temat poniżej).

Aspekt niedźwiedziego horroru

 • Źródło: Hawezar – Dzwonnica Zakara
 • Efekt: Rozdrabnianie staje się umiejętnością Ziemi; po rzuceniu Rozdrobnienia kolce tektoniczne nadal zadają X obrażeń przez dwie sekundy — biorąc pod uwagę, że jeden z najbardziej opłacalnych buildów Druida w końcowej fazie gry łączy zdolności Niedźwiedziołaka i Rozdrobnienie, można to połączyć ze wspomnianym Aspektem Ruchomych Piasków w celu kontroli tłumu.

Aspekt szalejącej bestii

 • Źródło: Hawezar – Niekończące się wrota
 • Efekt: Czas trwania Grizzly Rage zostaje wydłużony o X sekund; trafienia krytyczne, gdy Szał Grizzly jest aktywny, zwiększają obrażenia zadawane przez ciosy krytyczne o 10% na czas trwania — ta ostateczna umiejętność ma wszystko, czego potrzebujesz, od dodatkowej przeżywalności po dodatkowe obrażenia. Dzięki temu zwiększysz również obrażenia krytyczne i czas trwania efektu.

Galeria

Te mapy pokazują wspomniane lochy w Scosglen, Dry Steppes i Hawezar. Tutejsze lochy nagradzają Legendarne Aspekty za konstrukcje skupione na Zwierzęcych Towarzyszach i Niedźwiedziołakach.

To tylko niektóre z najlepszych legendarnych aspektów druidów w Diablo 4. Nie zapominaj, że konstrukcje z późnej fazy gry nie są zależne od twoich ogólnych legend, które można wydobyć, ani tych z lochów. Nadal istnieje kilka unikalnych przedmiotów, które całkowicie definiują budowę. Jednak zaczniesz widzieć tego typu łupy dopiero na poziomie świata 3 lub poziomie świata 4.

Diablo 4 ma wiele klas, mechanik i aktywności. Aby uzyskać więcej informacji o grze, odwiedź naszą Piasta przelotek D4.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/diablo-4-druid-best-aspects-guide/1100-6515017/?ftag=CAD-01-10abi2f