Diablo 4 – Jak tworzyć klany i dołączać do nich


Diablo 4 pozwala ci atakować na własną rękę, jako samotny wilk pokonujący demoniczne hordy. Mimo to, biorąc pod uwagę, że jest to gra online, od czasu do czasu możesz spotkać innych graczy. Oczywiście możliwe jest posiadanie bardziej stałej grupy. Oto nasz przewodnik po Diablo 4, który pomoże ci tworzyć Klany lub dołączać do nich.

Tworzenie lub dołączanie do klanu w Diablo 4

Dostęp do systemu klanu Diablo 4 można uzyskać, otwierając menu. Jeśli chcesz dołączyć do klanu, musisz wykonać następujące czynności:

  • Wprowadź nazwę klanu i tag, których nie można zmienić po utworzeniu grupy.
  • Możesz również dodać opis klanu, aby ludzie wiedzieli, o co chodzi w twojej gildii, a także podstawowy język.
  • Wreszcie, możesz wybierać spośród różnych etykiet, takich jak Casual, Hardcore, PvE, PvP, Leveling i Social.

Jeśli planujesz dołączyć do klanu Diablo 4, może być lepiej, jeśli masz już znajomych, którzy również grają. W takim przypadku możesz wpisać nazwę w polu wyszukiwania. Jeśli jednak szukasz tylko losowej gildii, możesz wybrać język i etykiety. Spowoduje to wyświetlenie listy osób z dodatkowym miejscem (149 członków i mniej) i możesz wysłać prośbę o dołączenie do nich.

Wybierz typy klanów, które zostaną wyświetlone na podstawie języka i etykiet.

Nie trzeba jednak dodawać, że osoby z 80 lub więcej członkami mogą być trudniejsze do dołączenia. Dzieje się tak dlatego, że te Klany pojawią się na górze listy lub w jej pobliżu, co prawdopodobnie spowoduje, że inni gracze będą je klikać, gdy się rozglądają. Jeśli klan ma już zbyt wiele oczekujących próśb, nie będziesz mógł wysłać własnych. W związku z tym naszą sugestią byłoby szukanie tych, które mają mniej graczy.

W każdym razie system klanu Diablo 4 to tylko jedna z kluczowych funkcji, które odkryjesz podczas eksploracji świata Sanktuarium. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po mieście/centrum Kyovashad.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/diablo-4-clans-create-join-guide/1100-6512476/?ftag=CAD-01-10abi2f