Diablo 4 dołącza do GTA 6, ponieważ wczesne nagrania wyciekają do sieci


Grand Theft Auto 6 nie jest jedyną wyczekiwaną grą, która wyciekła w ciągu ostatnich kilku dni, ponieważ w sieci pojawiły się materiały z wczesnej wersji Diablo 4.

Jak donosi PC Gamer, użytkownik Reddita iV1rus0 zauważył dwa filmy przesłane anonimowo na stronę udostępniania plików, jeden zawierający pięć minut materiału Diablo 4, a drugi 38 minut.

Nie jest jasne, z jakiego etapu rozwoju pochodzi materiał, ale biorąc pod uwagę, że kilka modeli w świecie gry jest pozbawionych tekstur, wyraźnie daleko do gotowego produktu.

Wiele z gry wydaje się jednak funkcjonować, a filmy pokazują, jak wygląda barbarzyńca eksplorujący świat i walczący z wrogami. Blizzard nie wydał jeszcze oświadczenia dotyczącego wycieku, ale IGN zwrócił się do dewelopera o komentarz.

Oczekuje się, że Diablo 4 zostanie wydane w 2023 roku, a Blizzard dość głośno mówił o postępach w jego rozwoju, publikując kwartalne aktualizacje dotyczące tego, czego gracze mogą oczekiwać od RPG akcji. Chociaż w momencie premiery będzie zawierać tylko pięć klas, deweloper już potwierdził, że Diablo 4 otrzyma lata DLC.

Przeciek Diablo pojawił się mniej więcej w tym samym czasie, gdy w sieci pojawiły się dziesiątki filmów, które wydają się być GTA 6, pokazujące rabunki, strzelaninę, w pełni dźwięczne rozmowy i nie tylko.

Ryan Dinsdale jest freelancerem IGN. Cały dzień będzie mówił o Wiedźminie.Źródło : https://www.ign.com/articles/diablo-4-joins-gta-6-as-early-footage-leaks-online