Deus Ex: Rozłam Ludzkości i The Bridge dostępne w Epic Games Store

Deux Ex: Rozłam Ludzkości i The Bridge dostępne za darmo w Epic Games Store

Firma Epic ujawniła kolejne tytuły oferowane w Epic Games Store, w tym Deux Ex: Mankind Divided i The Bridge dostępne za darmo od czwartku, 14 marca.

Deux Ex: Rozłam ludzkości

Deux Ex: Rozłam Ludzkości to piąta część wybuchowej serii science fiction firmy Square Enix i bezpośrednia kontynuacja Deus Ex: Human Revolution z 2012 r. Po raz kolejny cyber-wzmocniony bohater Adam Jensen powraca, a wynikająca z tego przygoda została nazwana „inteligentny, przystojny i ważny dodatek do gatunku akcji typu stealth” w recenzji Eurogamer.

Most

Jeśli chodzi o The Bridge, jest to gra logiczna polegająca na zmianie grawitacji, stworzona przez Ty Taylora, opisana jako „Isaac Newton spotyka MC Eschera”, która rzuca wyzwanie graczom, aby manewrowali po całym świecie i „docierali do wyjścia na każdym kroku”. Eurogamerowi naprawdę spodobała się ta gra, kiedy została wydana w 2013 roku, nawet jeśli czasami sprawiała wrażenie „potrawy degustacyjnej na bardziej satysfakcjonujący posiłek, frustrująco usunięty z menu”. »

Zwiastun Deus Ex: Rozłam Ludzkości – Jensen opowiada o misji

Deux Ex: Mankind Divided i The Bridge będą dostępne do pobrania w Twojej bibliotece Epic Games Store i można je przechowywać na stałe od 14 marca do następnego czwartku, kiedy ich miejsce zajmą nowe bezpłatne gry.

W tym tygodniu za darmo dostępna jest Astro Duel 2 – nowa gra akcji science-fiction od dewelopera Wild Rooster, która łączy w sobie walki powietrzne z widokiem z góry i platformówkę.

Źródło: www.eurogamer.net