Destiny 2: Znane problemy z uruchomieniem aktualizacji „Ostateczny Kształt”.

Destiny 2 Ostateczny kształt: Bungie ostrzega przed znanymi problemami

Destiny 2: problemów, których można się spodziewać

Premiera Destiny 2 Final Shape jest nieuchronna, a Bungie ostrzegło o kilku znanych problemach, które będą towarzyszyć nowej zawartości. Problemy te mogą mieć wpływ na postęp, odtwarzanie dźwięku i inne elementy gry. Oto, co powinni wiedzieć gracze Destiny 2.

Dla graczy biorących udział w kampanii Final Shape w formie wycieczki drużynowej bardzo ważne jest, aby nie przyłączać się do trwających misji ani nie zmieniać postaci w trakcie kampanii, aby mieć pewność, że postęp zostanie zapisany.

Bungie ostrzegło również, że gra nie będzie obecnie działać z dźwiękiem 3D i że gracze z włączonym dźwiękiem 3D nie będą odbierać żadnego dźwięku z gry. Zaleca się wyłączenie ustawień dźwięku 3D, w tym Windows Sonic dla słuchawek lub Dolby Atmos, do czasu, aż to nastąpi naprawił.

Premierze gry będą towarzyszyć inne drobne problemy, w tym zastępcze grafiki pojawiające się w miejscu ostatecznych elementów, a także pewne drobne błędy w opisach przedmiotów i umiejętności. Zobacz pełną listę poniżej.

Znane problemy z Final Shape

Gracze przechodzący jako zespół przez kampanię Final Shape powinni unikać dołączania do trwających misji lub zmiany postaci w trakcie kampanii, aby mieć pewność, że postęp zostanie poprawnie zapisany.

Gracze PC z włączonym dźwiękiem 3D nie będą otrzymywać żadnego dźwięku w grze Do czasu znalezienia rozwiązania, gracze korzystający z Windows Sonic dla zestawów słuchawkowych, Dolby Atmos lub innego ustawienia dźwięku 3D włączonego w ustawieniach przestrzennych systemu Windows powinni wyłączyć to ustawienie podczas grania w grę. .

W polu „Wyjdź z kampanii Final Shape” wyświetlana jest grafika zastępcza.

Super Pryzmatyczny Sztylet Mrugnięcia Huntera, aktywowany w pełnym Chwycie, powoduje upadek gracza.

Aspekt „Powal ich” w myśliwcu słonecznym nie zwiększa liczby pocisków zaporowych.

Opis ataku składającego się z trzech trafień lub uderzenia w ziemię Łowcy Super Arc Staff nie wspomina, że ​​stosuje on Oślepienie.

Opis cechy Dekonstrukcja nie odzwierciedla ostatnich zmian wprowadzonych w aktualizacji 8.0.0.1. Deconstruct teraz przeładowuje amunicję z rezerw.

Pozostałości nie zostaną automatycznie zamienione na element pamięci, jeśli w twoim ekwipunku znajduje się inny przedmiot pamięci. Gracze muszą zdobyć kolejny Ślad po użyciu Wspomnienia, aby Ślady mogły zostać przekształcone w inne Wspomnienie.

Niektóre stare waluty i przedmioty sezonowe z sezonów 20-23 nie zostaną automatycznie usunięte.

Cecha Khvostova 7G 0X „Oczy do góry, Strażniku” błędnie stwierdza, że ​​strzały rykoszetowe zadają większe obrażenia.

Gracze, którzy podążali za triumfami zdobytymi wraz z premierą The Final Shape, nie mogą przestać ich obserwować.

Jeśli podczas kampanii Final Shape gracze nie otworzą ostatniej skrzyni w utraconym sektorze The Blooming Deep przed rozpoczęciem przerywnika filmowego, łup przepadnie.

Kiedy Czarnoksiężnicy podniosą Odłamek Stazy z wyposażonym aspektem Lodowych Żniw, nie otrzymają leczenia.

Superumiejętność Furia Ostrzy Berserkera nie nakłada stale Splotu Siatki na sojuszników podczas rzucania superzdolności związanej z aspektem Into The Fray.

Źródło: www.gamespot.com