Destiny 2 sezon 18: Święto Utraconych i każde nadchodzące wydarzenie zapowiedzianePonieważ Destiny 2 sezon 18 pojawi się w przyszłym tygodniu, post This Week at Bungie zawiera krótką listę dat, na które gracze mogą się spodziewać. Bungie nie wymieniła mapy drogowej zawartości specyficznej dla sezonu 18, ale te daty są nadal istotne dla graczy PvP i PvE.

Pierwszym z nich jest powracający raid Destiny 1, który rozpoczyna się 26 sierpnia, krótko po rozpoczęciu sezonu 18. Bungie nadal ukrywa szczegóły najazdu do czasu pokazu Destiny 2 Lightfall 23 sierpnia. Bungie włączy tryb Raid Contest przez pierwsze 24 godzin, a gracze muszą mieć poziom mocy 1560, aby pokonywać rajdy.

Podobnie jak w Sezonie Nawiedzonym, w przyszłym sezonie będą tylko dwa wydarzenia Żelaznej Chorągwi, które odbędą się 6 września i 15 listopada. Jednak Rift nie powróci w ramach Żelaznej Chorągwi. Zamiast tego w Destiny 2 pojawi się zupełnie nowy tryb, Erupcja. Również w trybie PvP, Trials of Osiris powraca 16 września.

Ponadto gracze nie będą mogli wskoczyć do nocnych szturmów arcymistrzowskich do 4 października. Dwa tygodnie później, 18 października, rozpocznie się upiorny miesiąc wraz z wydarzeniem Święto Utraconych.

Ponieważ Bungie powoli ujawnia informacje o kolejnych częściach Destiny 2, przedstawiliśmy wszystkie najnowsze wiadomości, które musisz wiedzieć: aktualizacja Arc 3.0, zupełnie nowy tryb gry Erupcja w Żelaznej Chorągwi, modyfikacje artefaktów sezonu 28 oraz egzotyczna zbroja i zmiany broni. Odwiedź także HELM, aby uzyskać krótki cel, aby zakończyć historię Sezonu Nawiedzonego i zdobyć nagrodę.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/destiny-2-season-18-festival-of-the-lost-and-every-upcoming-event-announced/1100-6506647/?ftag=CAD-01-10abi2f