Destiny 2 Season of Plunder: Przewodnik po wyzwaniach sezonowych, tydzień 5Po miesiącu działań piratów w kosmosie w Sezonie grabieży, nadszedł czas, aby ponownie wyruszyć w rejs w Destiny 2, teraz, gdy aktywowano kilka nowych celów sezonowych.

Aby zdobyć swój pierwszy kawałek reputacji w tym tygodniu, udaj się do EMS i utraconych sektorów wokół Devrima Kaya. Widow’s Walk i Terminus East mają dużą liczbę Upadłych wysokiego poziomu, a te utracone sektory można bardzo szybko zagospodarować. W przypadku Seeker’s Cache II powinieneś już odblokować członka załogi, więc upewnij się, że ścigasz się do flagi, aby wezwać ich podczas wydarzeń Ketchcrash i Expedition.

Luneta może być również łatwym celem sezonowym, jeśli posiadasz karabin śladowy Ager’s Scepter. Znajdź utracony s\sektor, w którym roi się od wrogów (na przykład K1 Revelation on the Moon i Exodus Garden 2A w kosmodromie – zacznij niszczyć wrogów, a następnie pozwól, aby obrażenia od rozbicia zrobiły swoje.

Jeśli masz ochotę na wyzwanie, możesz zmierzyć się z utraconym sektorem, a może nawet zdobyć nowego egzotycznego, takiego jak Upadła Gwiazda Słoneczna lub Szelki do działa punktowo-kontaktowego, w zależności od rotacji biegów w tym tygodniu.

Ten stały napływ doświadczenia pomoże szybciej zapełnić przepustkę sezonową, dzięki czemu będziesz mógł zgarnąć jeszcze więcej łupów, aby wyposażyć swojego Strażnika w Sezonie Grabieży. Możesz także stawić czoła wyzwaniom sezonowym we własnym tempie, ponieważ wygasną dopiero po zakończeniu sezonu w grudniu. Jeśli zdecydujesz się zrobić sobie przerwę od Destiny 2 na tydzień lub dwa, możesz wrócić i wykonać wiele wyzwań jednocześnie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Destiny 2, zapoznaj się z nową wersją Solar Titan, która topi bohaterów, dlaczego playlista Control ma karę za rezygnację i jak rozwiązać pirackie zagadki Cryptic Quatrians.

Tydzień 5

Antykwariat V

Zwróć piąty Relikt do HEŁMU. Pokonaj także potężnych Upadłych w całym systemie. Pokonywanie silniejszych wojowników zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Ekspedycja ekspercka II

W Ekspedycji zbierz skarby do skarbca i pokonaj Czempionów.

Nagrody:

Skrytka Poszukiwacza II

Przywołaj członków załogi w Ekspedycji i Ketchcrash. Odszyfruj także Medium Treasure Beacon, dostępne na Mapie Gwiezdnej w HELM.

Nagrody:

Luneta

Pokonuj cele karabinami zwiadowczymi i zadawaj obrażenia odłamkowe. Pokonywanie walczących w Ketchcrash i pokonanie Strażników zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Opór i bunt

Zdobądź granatnik Cry Mutiny.

Nagrody:

Nadprzewodnik

Pokonaj Strażników w Tyglu. Premia do postępów jest przyznawana za przeciwników pokonanych za pomocą efektów Arc lub Stasis.

Nagrody:

Och Kapitanie

Pokonaj bossów Cabal i Fallen w playlistach Strike lub Vanguard.

Nagrody:

Tydzień 1

Udana wyprawa

Zdobądź energię splądrowanego Umbrala z dodatkowych skrzyń w Ekspedycji.

Nagrody:

Antykwariat I

Zwróć pierwszy relikt do HEŁMU. Pokonaj walczących na Europie. Pokonywanie walczących za pomocą karabinu fuzyjnego zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Dyscyplina ognia

Ukończ aktywności Ketchcrash i aktywuj armaty na pokładzie swojego Ketch.

Nagrody:

Kształtownik I

Stwórz trzy unikalne bronie sezonowe.

Nagrody:

Działania w Europie

Na Europie zdobywaj postępy, wypełniając zlecenia, utracone sektory, patrole i wydarzenia publiczne.

Nagrody:

Podejmowanie wszystkich wyzwań

Ukończ cotygodniowe wyzwania playlisty.

Nagrody:

Kalibracja dalekiego zasięgu

Kalibruj broń dalekiego zasięgu — karabiny impulsowe, łuki i karabiny śledzące — na Europie. Dodatkowe postępy w utraconych sektorach.

Nagrody:

Pogłębianie zwycięstwa

Ukończ mecze Gambitu. Zdobywaj dodatkowe postępy za wygrane.

Nagrody:

Rozkwit mocy

Pokonaj Strażników z playlisty Mayhem za pomocą superumiejętności.

Nagrody:

Upadły Upadek

Pokonuj upadłych bojowników w playlistach lub szturmach Straży Przedniej. Zdobywaj dodatkowe postępy za pokonanie twardszych przeciwników.

Nagrody:

Tydzień 2

Antykwariusz II

Zwróć drugi Relikt do HEŁMU. Pokonaj upadłych. Pokonanie ich precyzyjnymi ostatecznymi ciosami zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Ekspedycja ekspercka I

Ukończ Ekspedycje i zbieraj skarby w zdobyciu skarbów.

Nagrody:

Skrytka Poszukiwacza I

Wykonuj zlecenia z Mapy Gwiezdnej lub na Nessusie, Kosmodromie lub Europie. Odszyfruj także małą latarnię skarbową, dostępną na Mapie Gwiezdnej w HELM.

Nagrody:

Strzelanina

Pokonuj cele pistoletami maszynowymi. Pokonywanie walczących w Ketchcrash i pokonanie Strażników zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Aktywności kosmodromu

W kosmodromie zdobywaj postępy, wypełniając zlecenia, patrole, utracone sektory i wydarzenia publiczne.

Nagrody:

Zagubieni w legendzie

Ukończ utracony sektor na poziomie Legend lub wyższym.

Nagrody:

Kalibracja bliskiego zasięgu

Kalibruj broń bliskiego zasięgu — broń boczną, pistolety maszynowe, strzelby, glewie i miecze — w kosmodromie. Dodatkowy postęp za szybkie pokonywanie przeciwników.

Nagrody:

Bank, zabij, powtórz

Zdobywaj punkty, bankując okruchy, pokonując blokerów i pokonując Strażników w Gambicie.

Nagrody:

Łuk Historii

Pokonaj Strażników za pomocą obrażeń od łuku. Dodatkowy postęp jest przyznawany za pokonanie oślepionych przeciwników.

Nagrody:

Antykabalistyczny Sweep

Pokonaj bojowników Kombinatu na playlistach Straży Przedniej lub w szturmach. Zdobywaj dodatkowe postępy za pokonanie twardszych przeciwników.

Nagrody:

Tydzień 3

Antykwariusz III

Zwróć trzeci relikt do HELMU. Pokonaj też Cabal. Pokonanie ich ciosami kończącymi zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Sekstant Nawigacja I

Zbieraj fragmenty mapy i współrzędne skarbów podczas sezonu plądrowania.

Nagrody:

Keczłamacz I

W Ketchcrash zniszcz generatory osłon w hali konserwacyjnej, zhakuj terminale w skarbcu i zniszcz zbiorniki magazynowe w magazynie eteru.

Nagrody:

Kanonada

Pokonuj cele za pomocą karabinów maszynowych. Pokonywanie walczących w Ekspedycji i pokonanie Strażników zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Działania Nessusa

Na Nessusie zdobywaj postępy, wypełniając zlecenia, patrole, wydarzenia publiczne i utracone sektory.

Nagrody:

Broker mocy

Osiągnij poziom mocy 1570, zdobywając potężne nagrody i engramy.

Nagrody:

Kalibracja średniego zakresu

Kalibruj broń średniego zasięgu – armaty ręczne, glewie, karabiny samochodowe, karabiny fuzyjne, karabiny maszynowe – na Nessusie. Dodatkowy postęp za szybkie pokonanie walczących.

Nagrody:

Pierwotne otoczenie

Porażka zdobyta w Gambicie. Zdobywaj dodatkowe postępy dla twardszych bojowników.

Nagrody:

Żelazo ostrzy żelazo

Ukończ mecze Tygla. Zdobywaj dodatkowe postępy w Żelaznej Chorągwi i za zwycięstwa.

Nagrody:

Ostateczny mistrz

Pokonaj Czempionów w dowolnym nocnym szturmie na poziomie trudności Bohater lub wyższym. Zdobywaj dodatkowe postępy na wyższych poziomach trudności.

Nagrody:

Tydzień 4

Antykwariusz IV

Zwróć czwarty Relikt do HEŁMU. Pokonaj też Vexa. Pokonanie ich za pomocą umiejętności walki wręcz zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Freebooter I

Użyj map skarbów, aby odkryć dodatkowe nagrody po zakończeniu Ekspedycji. Korzystanie z zaawansowanych map skarbów zapewni dodatkowe postępy. Ponadto wydawaj Energię Umbry na Mapie Gwiezdnej, aby skupiać engramy przez cały sezon.

Nagrody:

Burta

Ukończ Ketchcrash na poziomie mistrzowskim.

Nagrody:

Krótkowzroczny

Pokonaj cele strzelbami i pokonaj oślepionych bojowników. Pokonywanie walczących w Ekspedycjach i Strażnikach zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Kolekcjoner modów

Odblokuj mody artefaktów.

Nagrody:

Kalibracja precyzyjna

Zadaj precyzyjne ostateczne ciosy za pomocą broni strzeleckiej – karabinów snajperskich, karabinów zwiadowczych i liniowych karabinów fuzyjnych. Dodatkowe postępy przeciwko Strażnikom.

Nagrody:

Łowca o wysokiej wartości

Pokonaj potężnych wojowników w Gambicie z dodatkowym postępem za pokonanie celów o dużej wartości.

Nagrody:

Zwolnił

Pokonaj Strażników za pomocą obrażeń zastoju. Dodatkowe postępy za pokonanie przeciwników, którzy są już spowolnieni lub zamrożeni.

Nagrody:

Najciemniejszy zmrok

Ukończ dowolne 3 nocne szturmy na poziomie trudności bohatera lub wyższym. Nagradza broń Nightfall.

Nagrody:

  • Pretendenta PD
  • Jasny pył
  • Broń nocna

Jak działają wyzwania sezonowe?

Wyzwania sezonowe są dostępne z zakładki Quests w menu głównym, gdzie znajdziesz zadania polegające na wyeliminowaniu określonych wrogów za pomocą określonego elementu, wzięciu udziału w jednej z nowych aktywności w grze lub ukończeniu rajdu. Każde wyzwanie można ukończyć raz na konto, a co tydzień zwykle dodaje około 10 nowych wyzwań, które będą aktywne przez cały sezon.

Ukończenie wyzwań sezonu plądrowania spełni wymagania wyzwania sezonowego, co z kolei zapewni ci dużą nagrodę w postaci jasnego pyłu, którą możesz wydać w sklepie Eververse na wybrane kosmetyki, emotki i przedmioty.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/destiny-2-season-of-plunder-seasonal-challenges-guide-week-5/1100-6506716/?ftag=CAD-01-10abi2f