Destiny 2 Season of Plunder: Przewodnik po wyzwaniach sezonowych, tydzień 3Po dwóch tygodniach korsarstwa w kosmosie i wykopywania skarbów, Season of Plunder trwa w Destiny 2 i czeka na niego nowy zestaw sezonowych wyzwań. Sezonowe wyzwania trzeciego tygodnia są już dostępne i obejmują szereg nowych aktywności, w których można się zanurzyć.

W tym tygodniu będziesz chciał zająć się najnowszymi Starożytnik quest i Ketchcrasher aby zdobyć rzadki materiał o reputacji, który można wykorzystać do odblokowania większej liczby węzłów na Mapie Gwiezdnej. Wiele z celów sezonowych w tym tygodniu również jest ze sobą powiązanych, więc szybka wycieczka do Nessus, kilka biegów w Ketchcrash i kilka meczów w odnowionej Żelaznej Chorągwi zaczną wyrzucać te cele z listy.

Przypominamy, że Żelazna Chorągiew używa nowego trybu o nazwie Erupcja, a także wprowadza kilka innych poprawek do swojego projektu. Chociaż nie musisz skupiać się wyłącznie na Żelaznej Chorągwi, aby zdobyć Żelazo ostrzy żelazo ukończone — w Tyglu możesz rozgrywać inne typy meczów — warto zauważyć, że w każdym sezonie będą tylko dwie Żelazne Chorągwie.

Jeśli masz ochotę na wyzwanie, możesz zmierzyć się z utraconym sektorem, a może nawet zdobyć nowego egzotycznego, takiego jak Upadła Gwiazda Słoneczna lub Szelki do działa punktowo-kontaktowego, w zależności od rotacji biegów w tym tygodniu.

Ten stały napływ doświadczenia pomoże szybciej zapełnić przepustkę sezonową, dzięki czemu będziesz mógł zgarnąć jeszcze więcej łupów, aby wyposażyć swojego Strażnika w Sezonie Grabieży. Możesz także stawić czoła wyzwaniom sezonowym we własnym tempie, ponieważ wygasną dopiero po zakończeniu sezonu w grudniu. Jeśli zdecydujesz się zrobić sobie przerwę od Destiny 2 na tydzień lub dwa, możesz wrócić i wykonać wiele wyzwań jednocześnie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Destiny 2, zajrzyj do najnowszej kolumny Żelazne przekomarzanie się o pirackich kalamburach, zobacz, jak złoci Strażnicy podnoszą świadomość raka u dzieci i nadchodzące zmiany PvP.

Tydzień 3

Antykwariusz III

Zwróć trzeci relikt do HELMU. Pokonaj też Cabal. Pokonanie ich ciosami kończącymi zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Sekstant Nawigacja I

Zbieraj fragmenty mapy i współrzędne skarbów podczas sezonu plądrowania.

Nagrody:

Keczłamacz I

W Ketchcrash zniszcz generatory osłon w hali konserwacyjnej, zhakuj terminale w skarbcu i zniszcz zbiorniki magazynowe w magazynie eteru.

Nagrody:

Kanonada

Pokonuj cele za pomocą karabinów maszynowych. Pokonywanie walczących w Ekspedycji i pokonanie Strażników zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Działania Nessusa

Na Nessusie zdobywaj postępy, wypełniając zlecenia, patrole, wydarzenia publiczne i utracone sektory.

Nagrody:

Broker mocy

Osiągnij poziom mocy 1570, zdobywając potężne nagrody i engramy.

Nagrody:

Kalibracja średniego zakresu

Kalibruj broń średniego zasięgu – armaty ręczne, glewie, karabiny samochodowe, karabiny fuzyjne, karabiny maszynowe – na Nessusie. Dodatkowy postęp za szybkie pokonanie walczących.

Nagrody:

Pierwotne otoczenie

Porażka zdobyta w Gambicie. Zdobywaj dodatkowe postępy dla twardszych bojowników.

Nagrody:

Żelazo ostrzy żelazo

Ukończ mecze Tygla. Zdobywaj dodatkowe postępy w Żelaznej Chorągwi i za zwycięstwa.

Nagrody:

Ostateczny mistrz

Pokonaj Czempionów w dowolnym nocnym szturmie na poziomie trudności Bohater lub wyższym. Zdobywaj dodatkowe postępy na wyższych poziomach trudności.

Nagrody:

Tydzień 1

Udana wyprawa

Zdobądź energię splądrowanego Umbrala z dodatkowych skrzyń w Ekspedycji.

Nagrody:

Antykwariat I

Zwróć pierwszy relikt do HEŁMU. Pokonaj walczących na Europie. Pokonywanie walczących za pomocą karabinu fuzyjnego zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Dyscyplina ognia

Ukończ aktywności Ketchcrash i aktywuj armaty na pokładzie swojego Ketch.

Nagrody:

Kształtownik I

Stwórz trzy unikalne bronie sezonowe.

Nagrody:

Działania w Europie

Na Europie zdobywaj postępy, wypełniając zlecenia, utracone sektory, patrole i wydarzenia publiczne.

Nagrody:

Podejmowanie wszystkich wyzwań

Ukończ cotygodniowe wyzwania playlisty.

Nagrody:

Kalibracja dalekiego zasięgu

Kalibruj broń dalekiego zasięgu — karabiny impulsowe, łuki i karabiny śledzące — na Europie. Dodatkowe postępy w utraconych sektorach.

Nagrody:

Pogłębianie zwycięstwa

Ukończ mecze Gambitu. Zdobywaj dodatkowe postępy za wygrane.

Nagrody:

Rozkwit mocy

Pokonaj Strażników z playlisty Mayhem za pomocą superumiejętności.

Nagrody:

Upadły Upadek

Pokonuj upadłych bojowników w playlistach lub szturmach Straży Przedniej. Zdobywaj dodatkowe postępy za pokonanie twardszych przeciwników.

Nagrody:

Tydzień 2

Antykwariusz II

Zwróć drugi Relikt do HEŁMU. Pokonaj upadłych. Pokonanie ich precyzyjnymi ostatecznymi ciosami zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Ekspedycja ekspercka I

Ukończ Ekspedycje i zbieraj skarby w zdobyciu skarbów.

Nagrody:

Skrytka Poszukiwacza I

Wykonuj zlecenia z Mapy Gwiezdnej lub na Nessusie, Kosmodromie lub Europie. Odszyfruj także małą latarnię skarbową, dostępną na Mapie Gwiezdnej w HELM.

Nagrody:

Strzelanina

Pokonuj cele pistoletami maszynowymi. Pokonywanie walczących w Ketchcrash i pokonanie Strażników zapewni dodatkowe postępy.

Nagrody:

Aktywności kosmodromu

W kosmodromie zdobywaj postępy, wypełniając zlecenia, patrole, utracone sektory i wydarzenia publiczne.

Nagrody:

Zagubieni w legendzie

Ukończ utracony sektor na poziomie Legend lub wyższym.

Nagrody:

Kalibracja bliskiego zasięgu

Kalibruj broń bliskiego zasięgu — broń boczną, pistolety maszynowe, strzelby, glewie i miecze — w kosmodromie. Dodatkowy postęp za szybkie pokonywanie przeciwników.

Nagrody:

Bank, zabij, powtórz

Zdobywaj punkty, bankując okruchy, pokonując blokerów i pokonując Strażników w Gambicie.

Nagrody:

Łuk Historii

Pokonaj Strażników za pomocą obrażeń od łuku. Dodatkowy postęp jest przyznawany za pokonanie oślepionych przeciwników.

Nagrody:

Antykabalistyczny Sweep

Pokonaj bojowników Kombinatu na playlistach Straży Przedniej lub w szturmach. Zdobywaj dodatkowe postępy za pokonanie twardszych przeciwników.

Nagrody:

Jak działają wyzwania sezonowe?

Wyzwania sezonowe są dostępne z zakładki Quests w menu głównym, gdzie znajdziesz zadania polegające na wyeliminowaniu określonych wrogów za pomocą określonego elementu, wzięciu udziału w jednej z nowych aktywności w grze lub ukończeniu rajdu. Każde wyzwanie można ukończyć raz na konto, a co tydzień zwykle dodaje około 10 nowych wyzwań, które będą aktywne przez cały sezon.

Ukończenie wyzwań sezonu plądrowania spełni wymagania wyzwania sezonowego, co z kolei zapewni ci dużą nagrodę w postaci jasnego pyłu, którą możesz wydać w sklepie Eververse na wybrane kosmetyki, emotki i przedmioty.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/destiny-2-season-of-plunder-seasonal-challenges-guide-week-3/1100-6506716/?ftag=CAD-01-10abi2f