Destiny 2 odkrywa nowe kreatywne obszary, których Bungie nigdy wcześniej nie widziała

Destiny 2, gra stworzona przez Bungie, planuje zmienić sposób, w jaki gracze robią postępy w kolejnym rozszerzeniu, zatytułowanym „The Final Shape”. W aktualizacji stanu gry opublikowanej na oficjalnej stronie internetowej, dyrektor gry Joe Blackburn potwierdził, że zespół „złoży coś zupełnie nowego i innego w sezonie 23”.

„Chociaż zawsze jest dla nas miejsce na zmiany i ulepszenia, reakcja społeczności potwierdza, że ​​jesteśmy na dobrej drodze dzięki innowacyjnym inicjatywom, takim jak ta, i wprowadzimy coś zupełnie nowego i innego w sezonie 23”, Blackburn powiedział. „Teraz, nie ujawniając niczego przed prezentacją, nasz następny sezon będzie eksplorował kreatywne terytoria, których nigdy wcześniej nie badaliśmy. Zamierzamy wprowadzić duże zmiany, w tym nową mechanikę postępów sezonowych. Wszystko okaże się 22 sierpnia. »

Kluczowe filary tych „terytoriów kreatywnych”

Głównymi filarami tych „twórczych terytoriów” jest rozwijanie wyobraźni graczy, przywracanie wyzwań Destiny, wzbogacanie naszej zawartości i łączenie naszych Strażników.

A maksymalna moc nie zostanie zwiększona po uruchomieniu sezonu 22.

„Otrzymaliśmy ogromną liczbę pozytywnych opinii na temat tej decyzji od graczy, którzy cenią sobie możliwość gry we własnym tempie, a nie poczucie, że muszą co tydzień sięgać po wzloty” – powiedział Blackburn. „Oczywiście nadal będziemy mieli wiele aktywności, w których moc ma kluczowe znaczenie, w tym zawartość rajdów i lochów w trybie mistrzowskim, nocne szturmy w trybie legendarnym i mistrzowskim, arcymistrzowie, utracone sektory w trybie legendarnym i mistrzowskim w trybie solo oraz Próby Ozyrysa . Tak będzie przez cały sezon 22, a twoja moc artefaktu będzie nadal tak samo ważna.+”

Dla tych, którzy szukają jeszcze większych wyzwań, w tym sezonie zwiększyliśmy trudność trybu Nocny Szturm na poziomie mistrzowskim dzięki naszemu pierwszemu PsiOps Battleground ML, który pojawi się ponownie przed końcem sezonu dla tych, którzy tego nie zrobili mieć okazję zmierzyć się z tym po raz pierwszy. Jak zwykle będziemy nadal monitorować opinie, gdy dodamy więcej pól bitewnych do harmonogramu Nocnego Szturmu i NM jeszcze w tym roku od Lightfall. »

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak te zmiany zostaną wprowadzone w różnych trybach, takich jak Nocne Uderzenia, Gambit i Tygiel, przejdź do wpisu na blogu. Jeśli chodzi o całą resztę, Blackburn obiecuje, że dowiemy się więcej podczas prezentacji, która zaplanowana jest na 22 sierpnia.

Niedawno Bungie wygrało proces sądowy przeciwko graczowi, który nękał, groził i ujawniał dane osobowe jednego z pracowników. Niedawno pozwała również kilku innych graczy Destiny i wygrała – choć za sprzedaż urządzeń i oprogramowania do oszukiwania.

Źródło: www.eurogamer.net