Destiny 2: Odbierz dodatek Lightfall za darmo w ramach nagród IGN!

Uwaga dla członków IGN Plus, nowe bezpłatne rozszerzenie jest już dostępne w IGN Rewards! Destiny 2: Lightfall może zostać odebrane bezpłatnie przez ograniczony czas przez wszystkich członków IGN Plus, w samą porę na nadchodzące rozszerzenie Destiny 2: The Final Shape. Destiny 2, opracowane przez Bungie, to jedna z najpopularniejszych strzelanek dla wielu graczy, oferująca setki godzin treści na wyciągnięcie ręki. Nadchodzące rozszerzenie zawiera wiele nowych funkcji, w tym ekscytującą kampanię, nową podklasę, nowych wrogów i nie tylko.

Odbierz darmowy klucz Steam do Destiny 2: Lightfall!

Kolejne rozszerzenie do Destiny 2, zatytułowane Destiny 2: The Final Shape, ukaże się 4 czerwca. To rozszerzenie przenosi Strażników do Bladego Serca Podróżnika, gdzie czeka na nich wiele podróży. Jedną z nowych funkcji, z których będziesz mógł teraz korzystać, jest nowa podklasa Prismatic, podklasa łącząca moce Światła i Ciemności. Ta podklasa oferuje unikalny styl gry, niespotykany wcześniej w grze, a każda klasa otrzymuje nowy granat łączący wiele przedmiotów podklasy. Dodatkowo w Destiny 2: Ostateczny Kształt będziesz mógł wyposażyć się w przedmiot klasy egzotycznej, aby po raz pierwszy odblokować kilka egzotycznych cech. Te atuty zwiększą moc Twojego Strażnika i dadzą ci nowe możliwości dostosowania rozgrywki. Jedną z głównych grup wojowników, z którymi będziesz musiał się zmierzyć w Destiny 2: Ostateczny Kształt, jest frakcja Strachu, grupa sprzymierzona ze Świadkiem. W miarę postępów w historii rzucane będą na ciebie nowe jednostki Ponury, Pustak, Pomocnik, Tkacz i inne, więc bądź przygotowany i skorzystaj z nowych funkcji, aby pokonać Świadka.

O IGN Plusie

Jeśli nie znasz IGN Plus, jest to najlepsza subskrypcja, która pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości IGN! Niektóre z korzyści obejmują brak reklam w IGN, nieograniczoną liczbę map i list kontrolnych do gier, darmowe gry co miesiąc, a nawet zniżki w sklepie IGN! Dowiedz się więcej i wypróbuj IGN ​​Plus już dziś.

Źródło: www.ign.com