Destiny 2: Nowa zawartość przed ostatecznym rozszerzeniem The Final Shape

Nowa zawartość Destiny 2 jest w przygotowaniu przed czerwcowym dodatkiem The Final Shape

Szczegóły o W stronę światła

Ostatni sezon Destiny 2 jest także najdłuższy, ale gracze mogą spodziewać się nowej zawartości przed pojawieniem się dodatku The Final Shape w czerwcu. Deweloper Bungie oficjalnie ogłosił, że Into the Light wystartuje 9 kwietnia wraz z aktualizacją 7.3.6, która w kwietniu i maju doda nowe elementy historii, które torują drogę do ostatniego rozdziału sagi Światła i Ciemności.

Nadchodzące aktualizacje

Bungie nie wypowiada się na temat tego, czego gracze mogą się spodziewać, ale nowa kluczowa grafika Into the Light zapowiada kolejne starcie z The Hive, być może na czymś, co wydaje się być mapą PvP Midtown osadzoną w Ostatnim Mieście. Nowa aktualizacja wprowadzi także dodatkowe zmiany w Destiny 2 i poprawę jakości życia.

Bungie planuje udostępnić więcej szczegółów podczas trzech transmisji na żywo, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu na swoim kanale Twitch. Gracze będą mogli zdobyć emblemat „Drogie osoby”, oglądając transmisję na żywo przez co najmniej 30 minut, a oglądanie łącznie przez dwie godziny odblokuje emblemat „Diament Echo”.

Aktualne wiadomości

Od zakończenia fabuły Sezonu Życzeń, w której Wrona zapuściła się do serca Podróżnika, w Destiny 2 było dość spokojnie. Obecnie trwają Igrzyska Strażników, podczas których gracze walczą o to, która klasa zdobędzie w tym roku najwyższe wyróżnienia, a hoverboardy zostały dodane do gry.

Oprócz tego kosmetyki z Ghostbusters: Frozen Empire można również kupić w Destiny 2, biorąc pod uwagę, że Sony posiada zarówno licencję Bungie, jak i Ghostbusters. Jednym z oferowanych przedmiotów jest przeróbka Ecto-1 na Twój osobisty statek.

Źródło: www.gamespot.com