Guardian Games 2023 – Rywalizacja klas w Destiny 2

Guardian Games 2023 – coroczne święto klas w Destiny 2

Pozdrawiam Strażników! Guardian Games powraca w Destiny 2 od 2 do 23 maja, dając graczom szansę na przyjacielską rywalizację między ulubionymi klasami. Mamy nowe nagrody, powracający tryb gry, dobieranie graczy na podstawie klas i kolejną szansę na zdobycie posągu w Wieży. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Ciężki medal

Medale to nazwa gry. Wykonuj swoje ulubione zajęcia, aby zdobywać medaliony, które można gromadzić w Wieży. Klasa z największą liczbą medalionów na koniec dnia wygrywa tego dnia, ale wszystko sprowadza się do tego, kto miał najwięcej zwycięskich dni. Udaj się do OG GG, Evy Levante, aby odebrać kartę zawodnika i zdobyć błyszczące złote i platynowe medale dla drużyny. Zwycięska klasa będzie miała prawo do przechwalania się, a także pamiątkową statuetkę wywieszoną w Wieży przez cały rok.

Strzał w dziesiątkę

Powraca tryb Supremacy Crucible. Skup się na celowniku i zaatakuj swój cel, aby zebrać jego herb w tym dynamicznym, powracającym trybie Tygla.

W co się bawisz?

Oprócz wszystkich twoich ulubionych zajęć nagradzanych medalionami, mamy jeszcze kilka innych sposobów na łączenie się i zdobywanie medalionów z innymi Strażnikami. Po pierwsze, mamy klasyczną playlistę Guardian Games, zawierającą pola bitew i szturmy, które powinny być znane doświadczonym graczom, oraz nowy sposób gry dla nowych Guardians. Playlista oferuje trzy różne sposoby gry: Rekreacyjny, Treningowy i Rywalizacja.

Rekreacja to miejsce, w którym uzyskasz orientację i przygotujesz się na próby i udręki innych list odtwarzania. The Guardian Games: Rekreacyjna playlista będzie dostępna przez cały tydzień, a punktacja zostanie włączona. Gdy będziesz mieć wystarczająco dużo czasu na rozciąganie na liście odtwarzania Rekreacja, będziesz chciał przejść do listy odtwarzania Trening. Na liście treningowej znajdziesz jedno uderzenie dostępne w każdym tygodniu. Punktacja zostanie włączona, więc włącz tę konfigurację, która sprawia, że ​​wszystko eksploduje — patrząc na Tytanów Pustki — i podkręć te liczby.

Aby nie dać się prześcignąć, m