Destiny 2, Downward, Monster Klowns… Gry pojawią się na Xbox w tym tygodniu

Premiera gry wideo na Xbox w przyszłym tygodniu

W przyszłym tygodniu na Xbox przygotuj się na odkrycie wielu nowych gier, które pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat nadchodzących tytułów. Należy pamiętać, że daty premiery mogą ulec zmianie.

Przeznaczenie 2: Ostateczny kształt

Przygotuj się na Destiny 2: The Final Shape już 4 czerwca, epicką przygodę, w której będziesz walczyć o połączenie Arc, Solar, Void, Stasis i Strand w niestandardową podklasę. Przygotuj się na bezlitosną bitwę pomiędzy Światłem a Ciemnością.

W dół: edycja rozszerzona

Tego samego dnia zanurz się w Downward: Enhanced Edition, postapokaliptycznej przygodzie, w której będziesz musiał używać technik parkour, aby eksplorować niebezpieczne ruiny i znajdować legendarne artefakty, aby zapanować nad śmiertelnymi kataklizmami, które nawiedziły planetę.

Zabójcze klauny z kosmosu: gra

Przygotuj się na walkę z kosmitami w Killer Klowns From Outer Space: The Game, asymetrycznej grze typu horror dla wielu graczy, opartej na kultowym filmie z lat 80. Wybierz swoją stronę i wykorzystaj swoje umiejętności, aby ocalić lub zebrać ludzi podczas tej inwazji obcych.

Rolling Hills: Zrób sushi, poznaj przyjaciół

Odkryj Rolling Hills: rób sushi, poznawaj przyjaciół od 4 czerwca dzięki Game Pass. Wciel się w robota-kucharza i zarządzaj własną restauracją w przytulnej wiosce. Serwuj sushi, poznaj nowych przyjaciół i ulepsz swój lokal, aby stać się najlepszym szefem kuchni w okolicy.

Demokracja 4: Edycja konsolowa

Przejmij kontrolę nad krajem w Democracy 4: Console Edition od 5 czerwca. Rządź krajem na swój sposób i staraj się zachować popularność, aby zostać ponownie wybranym. Sprawdź swoje pomysły polityczne i zobacz, czy poradzisz sobie lepiej niż obecni politycy.

Źródło: news.xbox.com