Destiny 2 Champions: jak pokonać barierę, przeciążenie i niepowstrzymanych bohaterów


Niektóre z najlepszych treści PvE w Destiny 2 można znaleźć w utraconych sektorach wysokiego poziomu, Master Raids i Nightfall Strikes, które oferują bardziej wymagające wrażenia. W ramach tych działań możesz również natknąć się na mistrzów, twardych przeciwników, którzy mogą łatwo cię wykończyć, jeśli przyniesiesz niewłaściwy sprzęt do walki. Bariery, Przeciążenia i Niepowstrzymani Czempioni można znaleźć w Destiny 2, a każdy z nich jest wyjątkowym przeciwnikiem, który może przebić się przez twoją obronę, zanim zdasz sobie sprawę, że jesteś strasznie przegrany.

Bohaterowie nie są jednak niepokonani, a gdy już wiesz, w co wyposażyć swojego Strażnika, można się z nimi zdecydowanie rozprawić. Oto jak możesz odwrócić losy najgroźniejszych wrogów w Destiny 2.

W co wyposażyć

Sezonowy artefakt Sezonu plądrowania

Pokonanie czempionów wymaga albo określonej broni egzotycznej, albo specjalnych modyfikacji pancerza, które zmieniają się co sezon. Można je zdobyć z artefaktu sezonowego, a będziesz musiał wyrównać ten przedmiot, aby odblokować mody zabijające bohaterów w pierwszej kolumnie.

Każdy mod jest przeznaczony do walki ze specjalnymi zdolnościami konkretnego czempiona określonym rodzajem broni, takim jak karabiny automatyczne dla czempionów bariery w sezonie łupów. Gdy już założysz te mody na zbroję, twoja broń automatycznie załaduje pociski przeciw mistrzom, które mogą zatrzymać tych wrogów na ich drodze. Na przykład pociski przeciw barierom przebiją tarcze Bohatera Bariery, a pociski przeciw Przeciążeniu zapobiegną ciągłemu teleportowaniu się tych przebiegłych wrogów.

Gdy już zadasz wystarczająco dużo obrażeń, bohaterowie pozostaną w stanie krótkotrwałego ogłuszenia i możesz zacząć skupiać się na zmniejszeniu ich do rozmiaru.

Jak pokonać Niepowstrzymanych Mistrzów

Potężni bohaterowie Destiny 2, Niepowstrzymani Czempioni mogą pochłaniać absurdalne obrażenia, nie wzdrygają się, gdy rzucasz w nich wszystkim, co masz, i ścigają Cię do końca mapy. Możesz spodziewać się, że najpotężniejsze typy wrogów w Destiny 2 zostaną oznaczone jako wytrzymały niepowstrzymany czempion, w tym Incendior Cabal, Hive Ogre, Scorn Abomination i Takeen Phalanx. Aby ich powstrzymać, musisz wyposażyć się w sezonowy mod oszałamiający Unstoppable Champion, który ogłusza tych wrogów i zmniejsza ich obrażenia.

Bronie, które mogą skorzystać z tych modów, będą się zmieniać co sezon, ale istnieje kilka egzotycznych broni, które mają wbudowane w sobie zdolności przeciw Niepowstrzymanym:

 • Bastion — Karabin fuzyjny
 • Ruiny diabła — Broń boczna
 • Lewiatana Oddech — Kokarda
 • Nadużycie — Ręczna armatka

W sezonie 19 będziecie mogli używać strzelb i karabinów pulsacyjnych, aby wyeliminować tych bohaterów:

 • Strzelby przeciw nie do powstrzymania — Modyfikacja broni
 • Niepowstrzymane karabiny pulsacyjne — Modyfikacja broni

Dodatkowo Łowcy mogą wyposażyć się w egzotyczne rękawice Uścisk Athrysaktóry może zapewnić oszałamiającym Niepowstrzymanym Bohaterom wzmocnionym Nożem Obciążonym.

Jak pokonać mistrzów przeciążenia

Wytrwały to jedno przyjazne rodzinie słowo, którego można użyć do opisania przeciążonych bohaterów, ponieważ ci wrogowie mogą być koszmarem, z którym trzeba sobie poradzić, jeśli nie jesteś do nich przygotowany. Ciągle regenerujący zdrowie, teleportujący się po polu bitwy i wypuszczający salwę strzałów w dowolnym momencie, przeciążeni czempioni to zwinne zagrożenie. Będziesz musiał je rozłożyć za pomocą odpowiedniego modu, który zostanie odblokowany na sezonowym artefakcie, gdy będziesz zdobywać kolejne poziomy, i możesz spodziewać się napotkania kilku odmian tych Mistrzów.

Spodziewaj się silnego oporu ze strony upadłych kapitanów, pogardliwych wodzów, porwanych hobgoblinów i weksowych minotaurów, którzy wykazują bardzo agresywne zachowanie. Aby uprościć polowanie, możesz również wyposażyć się w te egzotyczne bronie, które mają wewnętrzne cechy zapobiegające przeciążeniu czempiona:

 • Boskość — Karabin śledzący
 • Le Monarque — Ciężki łuk
 • Władca Piorunów — Karabin maszynowy

Czarnoksiężnicy mogą wyposażyć egzotyczne buty Włókna sieczneco zakłóci przeciążenie czempionów tak długo, jak ty i twoi sojusznicy znajdziecie się w wzmacniającej szczelinie.

Łuki i karabiny maszynowe to najchętniej wybierane bronie w sezonie 19, jeśli chcesz powstrzymać mistrzów przeładowania:

 • Łuki przeciwprzeciążeniowe — Modyfikacja broni
 • Karabin maszynowy przeciw przeciążeniu — Modyfikacja broni

Jak pokonać Mistrzów Barier

Jeden z bardziej irytujących wrogów – zwłaszcza jeśli walczysz z Servitorem – Bohaterowie Bariery nie będą marnować czasu na otwieranie prawie nieprzeniknionej tarczy, gdy powalisz ich paski zdrowia. Jedynym sposobem na przejście przez tę obronę jest odpowiedni mod sezonowy, który zapewnia określoną broń przebijającą tarczę. Będziesz też chciał szybko zamienić się na tę broń przeciwtarczową, ponieważ gdy Bohater Bariery aktywuje swoją obronę, zacznie regenerować zdrowie. Modyfikacje anty-Champion działają na nich tylko wtedy, gdy aktywują tarczę, a po jej rzuceniu ten wróg zostanie na krótko ogłuszony.

Oprócz Serwitorów, którzy mają paskudny zwyczaj ciągłego osłaniania swoich sojuszników wokół siebie, możesz również spodziewać się spotkania z Cabal Colossus, Hive Knight i Vex Hobgoblin, którzy noszą tytuł Bariera. W przypadku przedmiotów egzotycznych możesz użyć tych broni, które mają wbudowane pociski przebijające tarczę:

 • Arbalet –Liniowy karabin fuzyjny
 • Eriany Przysięga — Ręczna armatka
 • Lament — Miecz
 • ŻyczenieEnder — Kokarda

Tytani mogą wyposażyć egzotyczne rękawice Druga szansaktóry zapewnia drugi ładunek Rzutu Tarczą w zwarciu i dodaje przebijający tarczę efekt ogłuszenia na Bohaterów Bariery.

Jeśli chodzi o modyfikacje sezonowe, będziesz mógł używać broni średniego i dalekiego zasięgu, gdy masz do czynienia z tymi trudnymi wrogami:

 • Karabiny Zwiadowcy przeciw Barierom — Modyfikacja broni
 • Karabiny automatyczne przeciw barierom — Modyfikacja broni
 • Karabin Snajperski Przeciw Barierom — Modyfikacja broni

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/destiny-2-champions-how-to-defeat-barrier-overload-and-unstoppable-champions/1100-6508246/?ftag=CAD-01-10abi2f