Destiny 2: Bezpłatny dostęp do dodatków na Playstation i PC do 3 czerwca

Wcześniejszy dostęp do rozszerzeń Destiny 2 dla graczy na PlayStation i PC

Sony zapewnia graczom PlayStation i PC ograniczony dostęp do trzech rozszerzeń Destiny 2 – The Witch Queen, Beyond Light i Shadowkeep – przed premierą The Final Shape w czerwcu.

Promocja o nazwie Expansion Open Access firmy Sony rozpoczyna się dzisiaj, 7 maja, i potrwa do 3 czerwca, czyli zaledwie jeden dzień przed premierą rozszerzenia The Final Shape. Do tego czasu wszyscy gracze PlayStation będą mieli bezpłatny dostęp do The Witch Queen, Beyond Light i Shadowkeep, a także do zawartości z czterech poprzednich sezonów Destiny 2. To już mnóstwo do odkrycia, a jeszcze więcej dla abonentów PlayStation Plus, którzy mogą także kupić Destiny Rozszerzenie Lightfall do 2 w majowej comiesięcznej ofercie – ale tylko w tym samym okresie.

Powstanie Sony wraz z pojawieniem się The Final Shape

Wygląda na to, że Sony najwyraźniej chce wzbudzić emocje w związku z rychłym pojawieniem się The Final Shape, wydając 3,6 miliarda dolarów na przejęcie Bungie w 2022 roku. To duża kampania promocyjna, która nastąpiła po raportach z ubiegłego roku, które przedstawiły ponury obraz sytuacji finansowej Bungie, kiedy zgłoszono, że zamówienia w przedsprzedaży The Final Shape były rozczarowujące, a przychody studia były o 45% niższe od prognoz z powodu „gwałtownego spadku” popularności Destiny 2.

Nowe możliwości dla graczy Destiny 2

Doniesiono także, że Sony przejmie pełną kontrolę nad Bungie – obecnie w pełni niezależną spółką zależną w ramach Sony – jeśli studiu nie uda się zrealizować celów finansowych postawionych po jego przejęciu.

Ostateczny kształt

Ostateczny kształt – który Bungie nazwał niedawno „kulminacją 10-letniej podróży”. [mais] nie koniec Destiny 2 i… na pewno nie koniec Destiny” – przenosi graczy do Podróżnika, aby zmierzyć się z głównym antagonistą Świadkiem. Dodatki obejmują nową podklasę Prismatic, nowe przedmioty klasy egzotycznej i nową wrogą frakcję Strach – a jego pojawienie się 4 czerwca następuje po ograniczonym wydarzeniu poprzedzającym o nazwie Into the Light, które jest obecnie w toku.

Źródło: www.eurogamer.net