Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles przebija się przez Xbox od dzisiaj


Zostań ostrzem, które niszczy demony! Przed pełną premierą w piątek, 15 października, Pogromca demonów – Kimetsu no Yaiba – Kroniki Hinokami jest już dostępny dla tych, którzy zamówili Cyfrowa edycja specjalna gry! Nadal masz czas, aby pobrać tę edycję, więc koniecznie odwiedź sklep Xbox, aby zobaczyć wszystkie inne wspaniałe bonusy, które otrzymasz po uaktualnieniu.

Chwyć za miecz jako Tanjiro Kamado, dobroduszny chłopiec, który po tym, jak zarabia na życie sprzedając węgiel drzewny, znajduje swoją rodzinę zamordowaną przez demona. Co gorsza, jego młodsza siostra Nezuko, jedyna ocalała, sama została przemieniona w demona. Choć zdruzgotany przez tę ponurą rzeczywistość, Tanjiro postanawia zostać „pogromcą demonów”, aby móc zmienić swoją siostrę z powrotem w człowieka i zabić demona, który zmasakrował jego rodzinę. Bolesna opowieść o rodzeństwie, w której przeplatają się losy ludzi i demonów… zaczyna się teraz!

Niezależnie od tego, czy jesteś długoletnim fanem, czy zupełnie nowym, Kroniki Hinokami to spektakularny zawodnik na arenie od zespołu CyberConnect2, który zapewnia mnóstwo ekscytujących akcji i dramatów, z których każdy może się cieszyć. Od wspaniałych efektów wizualnych po wysoce płynną animację, jest to gra, którą musisz zobaczyć, aby uwierzyć.

Choć z pozoru pozornie prosta, walka jest Kroniki Hinokami jest tak złożony, jak chcesz, z kombinacjami, wyrzutniami, anulowaniem skoku, anulowaniem uników, parowaniem, blokowaniem pchania, odrzuceniem i nie tylko. Następnie masz tryb doładowania, który zwiększa siłę twojej postaci, a do tego wszystkiego są wręcz oszałamiające super ruchy zwane atakami „Ultimate Arts”, które zawsze są prawdziwym widokiem.

Jest to dodatkowo rozszerzane, ponieważ gracze mogą wybrać towarzysza, który zabierze ze sobą do bitwy. Teraz potencjalne działania twojego towarzysza są powiązane z dwuczęściowym wskaźnikiem wsparcia. Każda akcja wsparcia zużywa część tego wskaźnika, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wezwać wsparcie, aby ci pomóc, czy przełączyć się na tę postać.

Pogromca demonów - Kimetsu no Yaiba - Kroniki Hinokami

Pamiętaj, że ty i twoja postać wspierająca macie ten sam pasek zdrowia, więc zdrowa strategia jest kluczem do sukcesu. Wystarczy powiedzieć, że jest tu dużo głębi do zbadania i jesteśmy podekscytowani, widząc, co gracze będą mogli osiągnąć podczas walki.

Mamy też wielkie plany po premierze Kroniki Hinokami jako grywalne demony zostaną dodane do trybu Versus gry w serii bezpłatnych aktualizacji popremierowych. Bądź na bieżąco z oficjalnym Kroniki Hinokami strona internetowa i konta społecznościowe włączone Świergot, Facebook i Instagram dla wszystkich najnowszych!

Demon Slayer - Kimetsu no Yaiba - Cyfrowa edycja Deluxe The Hinokami Chronicles

Xbox Live

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – Cyfrowa edycja Deluxe The Hinokami Chronicles

SEGA


560

69,99 USD

Pamiętaj, że jest to Edycja Deluxe. Pamiętaj, że dostępna jest również wersja standardowa, więc przed zakupem upewnij się, że dokonałeś wyboru.
[Launch Edition Bonus]Klucze do odblokowania postaci – Kimetsu Academy Giyu Tomioka, Kimetsu Academy Shinobu Kocho Early Access – dostępne od 13 października, 16:00 UTC
[Digital Deluxe Edition Content]· Pogromca demonów – Kimetsu no Yaiba – Gra Hinokami Chronicles · Klucze do odblokowania postaci – Akademia Kimetsu Nezuko Kamado, Akademia Kimetsu Zenitsu Agatsuma, Akademia Kimetsu Inosuke Hashibira · Punkty Kimetsu (8000 punktów) · Bonus za wersję cyfrową: Klucz do odblokowania postaci – Akademia Kimetsu Tanjiro Kamado *Klucze do odblokowania postaci umożliwiają natychmiastowy dostęp do gry wskazanymi postaciami w trybie Versus. *Punkty Kimetsu można wymienić na nagrody w grze. (8000 punktów może odblokować dostęp do 2 postaci.) *Strój w grze można używać w trybie Versus.
[Product Description]Zostań ostrzem, które niszczy demony! W trybie gry solo podążaj ścieżką Tanjiro Kamado, którego rodzina została wymordowana, a siostra przemieniona w demona. Poznaj historię przedstawioną w anime „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba”, gdy Tanjiro walczy o przywrócenie człowieczeństwa Nezuko i walczy z demonicznym zagrożeniem! Graj w trybie Versus, który pozwala maksymalnie 2 graczom walczyć w bitwach 1v1 offline lub online z dowolną kombinacją postaci, w tym Tanjiro Kamado i Nezuko Kamado! Dzięki prostym kontrolkom i ekscytującej rozgrywce, stań się najsilniejszym z Pogromców Demonów! *Do gry w trybie Versus online wymagana jest płatna subskrypcja Xbox Live Gold. *Aby uzyskać dostęp do gry online, wymagana jest najnowsza aktualizacja. *Zawartość/specyfikacje mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia. *Premie w wersji cyfrowej są bonusami stałymi. *Premie mogą być oferowane w późniejszym terminie. *Niektóre elementy zawarte w tym zestawie można uzyskać za pośrednictwem innych produktów. Uważaj na duplikaty zakupów. * 30 klatek na sekundę obsługiwanych w momencie uruchomienia.

Pogromca demonów - Kimetsu no Yaiba - Kroniki Hinokami

Xbox Live

Pogromca demonów – Kimetsu no Yaiba – Kroniki Hinokami

SEGA


578

59,99 USD

Pamiętaj, że jest to wersja standardowa. Pamiętaj, że dostępna jest również edycja Deluxe, więc przed zakupem upewnij się, że dokonałeś wyboru.
[Launch Edition Bonus]Klucze do odblokowania postaci – Kimetsu Academy Giyu Tomioka, Kimetsu Academy Shinobu Kocho
[Digital Standard Edition Content]· Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – gra Hinokami Chronicles · Bonus za wersję cyfrową: Klucz do odblokowania postaci – Akademia Kimetsu Tanjiro Kamado *Klucze do odblokowania postaci umożliwiają natychmiastowy dostęp do gry wskazanymi postaciami w trybie Versus.
[Product Description]Zostań ostrzem, które niszczy demony! W trybie gry solo podążaj ścieżką Tanjiro Kamado, którego rodzina została wymordowana, a siostra przemieniona w demona. Poznaj historię przedstawioną w anime „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba”, gdy Tanjiro walczy o przywrócenie człowieczeństwa Nezuko i walczy z demonicznym zagrożeniem! Graj w trybie Versus, który pozwala maksymalnie 2 graczom walczyć w bitwach 1v1 offline lub online z dowolną kombinacją postaci, w tym Tanjiro Kamado i Nezuko Kamado! Dzięki prostym kontrolkom i ekscytującej rozgrywce, stań się najsilniejszym z Pogromców Demonów! *Do gry w trybie Versus online wymagana jest płatna subskrypcja Xbox Live Gold. *Aby uzyskać dostęp do gry online, wymagana jest najnowsza aktualizacja. *Zawartość/specyfikacje mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia. *Premie w wersji cyfrowej są bonusami stałymi. *Premie mogą być oferowane w późniejszym terminie. * 30 klatek na sekundę obsługiwanych w momencie uruchomienia.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/13/demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-the-hinokami-chronicles-cuts-through-xbox-starting-today/