Demo One Piece Odyssey jest już dostępne na Xbox i PlayStationJeśli jesteś ciekaw One Piece Odyssey – najnowszej gry wideo rozciągającej kończyny dla Monkey D. Luffy’ego i przyjaciół – Namco Bandai przygotowało dla Ciebie wersję demonstracyjną, która jest już dostępna na Xbox i PlayStation przed premierą w ten piątek.

Akcja One Piece Odyssey toczy się na tajemniczej wyspie odkrytej przez piracki gang Słomianych Kapeluszy po tym, jak ich statek wpadł w sztorm. Wynikająca z tego akcja przybiera formę RPG, z eksploracją otwartego świata przerywaną turowymi bitwami i lochami – z każdą z grywalnych postaci w grze, która może wykorzystywać swoje unikalne zdolności w różnych sytuacjach, w tym w bitwach, przemierzaniu i rozwiązywaniu zagadek .

Grywalne postacie to Luffy, Zoro, Sani, Usopp i Nami, a tacy jak Portgas D. Ace i Trafalgar Law pojawiają się jako postacie drugoplanowe, które mogą walczyć u boku głównej załogi. Pod względem fabularnym jest to możliwe dzięki Memoria – krainie utworzonej ze wspomnień Słomianych Kapeluszy, którą będą musieli zbadać, aby odzyskać utracone zdolności.

One Piece Odyssey — zwiastun systemu.

Oznacza to mnóstwo znajomych twarzy i powracających lokacji, ale One Piece Odyssey obiecuje także nowe projekty postaci i potworów autorstwa twórcy serii, Eiichiro Ody.

Jeśli Twoje zainteresowanie jest wystarczająco rozbudzone, możesz zagrać w One Piece Odyssey przez pierwszą godzinę w darmowej wersji demonstracyjnej dostępnej teraz na Xbox i PlayStation. Pełna wersja gry zostanie uruchomiona na Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC w ten piątek, 13 stycznia, a postępy poczynione w wersji demonstracyjnej zostaną przeniesione do wersji detalicznej.

Źródło : https://www.eurogamer.net/one-piece-odyssey-demo-now-available-on-xbox-and-playstation