Deltarune: zaktualizowany plan wydań, możliwość zakupu pod koniec rozdziału 4

Toby Fox, twórca docenionej przez krytyków i uwielbianej przez fanów gry 2D RPG Undertale, wydał w 2018 roku rozdział 1 Deltarune. Ten rozdział był pierwszym z pięciu rozdziałów gry RPG z widokiem z góry, zawierającej łamigłówki, sekwencje typu bullet hell i Final Fantasy -inspirowana walka. Rozdział 1 był dostępny za darmo, ale Fox zaskoczył graczy, wypuszczając Rozdział 2 w 2021 r. Teraz gracze cierpliwie czekają na premierę Rozdziału 3. Teraz, ponad dwa lata później, Fox ujawnił nowy plan wydania Deltarune.

Zaktualizowany plan wydań

Ponieważ rozdział 3 jest już prawie ukończony, Fox planuje ukończyć rozdział 4 i wypuścić Deltarune jako produkt płatny. Następnie prace nad Rozdziałem 5 będą kontynuowane i zostaną uwzględnione w grze, gdy będzie gotowy. Jak wynika z niedawnego komunikatu prasowego, w tym celu Fox zatrudnił producenta, „którego głównym zadaniem będzie przyspieszenie rozwoju gry na potrzeby przyszłych rozdziałów”.

Pełne oświadczenie Foxa można przeczytać poniżej:

„A więc teraz, gdy rozdział 3 jest już prawie ukończony… myślę, że nadszedł czas, aby ponownie przyjrzeć się naszemu planowi wypuszczenia Deltarune. Mój pierwotny plan zakładał wydanie rozdziałów 3, 4 i 5 w tym samym czasie. Jednak koniec rozdziału 5 jest wciąż dość odległy… i nie sądzę, żeby ktokolwiek naprawdę chciał czekać tak długo na premierę. Zwłaszcza nie ja.

Nowa strategia: Koniec z czekaniem na Rozdział 5. Zamiast tego skupimy się na wydaniu Deltarune po ukończeniu Rozdziału 4. To powinno sprawić, że wszystko stanie się trochę bardziej rozsądne! Rozdział 4 zawiera już znaczną liczbę przerywników filmowych i działań wrogów. Dodatkowo zatrudniłem nowego producenta, którego głównym zadaniem będzie przyspieszenie rozwoju gry na przyszłe rozdziały. Dlatego z dużym optymizmem patrzę na kolejne etapy tego projektu.

To powiedziawszy, myślę, że na razie zrobię sobie przerwę od szczegółowych aktualizacji dotyczących rozwoju. Zamiast tego po prostu dam ci znać, kiedy prace nad projektem będą prawie ukończone lub jeśli wydarzy się coś ciekawego. »

W innym miejscu tej aktualizacji Fox mówi, że wprowadzenie rozdziału 3 wymagało wielu prób i błędów, ale w przypadku rozdziału 4 „jestem już bardzo pewien, w jaki sposób możemy się rozwijać”. Zauważają również, że członkowie zespołu wracają już do pracy nad rozdziałem 4 i że wszyscy są podekscytowani pracą nad tą częścią Deltarune.

Aby dowiedzieć się więcej o grze, obejrzyj oryginalny zwiastun Deltarune, a następnie obejrzyj zwiastun Rozdziału 2. Następnie przeczytaj recenzję Undertale przeprowadzoną przez Game Informer.

Czy kupisz Deltarune po wydaniu Rozdziału 4? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com