Deathloop otrzymuje dużą aktualizację, która poprawia jego NPC


Pierwsza duża aktualizacja Deathloopa została wydana na PlayStation 5 i PC. Wchodząc do gry, gracze powinni zauważyć kilka ulepszeń, w tym lepsze zachowanie NPC, dodane wsparcie Nvidia DLSS na PC i wzrost ogólnej stabilności przy włączonym ray tracingu.

Bethesda ogłosiła szczegóły aktualizacji na swojej stronie internetowej. Pierwsza aktualizacja Arkane dla Deathloop waży rozsądne 5 GB dla graczy PS5 i 11 GB dla graczy na PC. Oprócz naprawienia kilku problemów, o których wiadomo, że powodują awarię gry, deweloper wprowadził również kilka innych zmian, które z pewnością zadowolą jego fanów.

Być może najbardziej godna uwagi z tych zmian dotyczy NPC Deathloopa. Arkane mówi, że pierwsza łatka gry poprawiła zachowanie NPC, które powinno teraz bardziej reagować na graczy w grze. Zmiana nastąpiła po kilku dyskusjach dotyczących NPC Deathloopa, które odbyły się między fanami gry w mediach społecznościowych.

Niektórzy fani twierdzą, że NPC Deathloopa dobrze sprawdzają się w zamierzonej mieszance ukrywania się i gry akcji, podczas gdy inni uważają, że ich taktyka podejmowania decyzji i walki wymaga poprawy.

W przypadku graczy PlayStation 5 aktualizacja zawiera również ekran kalibracji obsługi HDR oraz wskaźnik słabego połączenia na ekranie, który pomoże graczom zidentyfikować problemy z Internetem podczas gry z rywalizującymi zabójcami. Gracze na PC zobaczą podobny wskaźnik słabego połączenia, ale co ważniejsze, aktualizacja dodaje również obsługę Nvidia DLSS, która powinna poprawić wydajność u graczy, którzy mają problemy z płynnością podczas sesji.

Deathloop – Zrzuty ekranu z sierpnia 2021 r.

Aktualizacja na komputery PC obejmuje również obsługę dźwięku kontrolera Sony DualSense i ustawienia jakości mgły — a zarówno konsole, jak i gracze PC powinni zauważyć lepszą wydajność i stabilność, gdy w grze jest włączone ray tracing. Post Bethesdy nie zawiera pełnej listy poprawek do gry, ale zamiast tego zapewnia fanom listę najbardziej godnych uwagi zmian na dwóch platformach.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Deathloop, zapoznaj się z tym artykułem, w którym opisujemy, w jaki sposób Bethesda kupiła aktora podkładającego głos za głównego bohatera gry, PlayStation 5.

Jared Moore jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz śledzić go dalej Świergot.

Source : https://www.ign.com/articles/deathloop-gets-major-update-that-improves-its-npc