Deathbound: wyjątkowe dusze oparte na imprezach, których nie można przegapić!

Poznaj Deathbound, jedyną w swoim rodzaju drużynową grę RPG z wpływami Soulslike. Gra, stworzona przez brazylijskie studio Trialforge, zyskała już uznanie IGN, Kotaku, The Escapist i nie tylko.

Zbiorowa przygoda w mieście Akratya

W Deathbound Twoja podróż przez miasto Akratya nie jest samotnym zadaniem. Będziesz musiał nawiązać więź z siedmioma poległymi wojownikami, których historie poznasz podczas swojej krucjaty przez zakazane miasto. Skorzystaj z nowego w grach z gatunku Soulslike systemu czteroosobowej drużyny i zmieniaj wojowników w dowolnym momencie rozgrywki – nawet podczas wykonywania ataków i uników.

Unikalni wojownicy i przemyślana mechanika

Każda grywalna postać dostępna w Deathbound jest wyjątkowa, ma własne zestawy umiejętności, style walki i bogatą historię. Polegli wojownicy splatają się ze światem Deathbound i sobą nawzajem, przynależąc do skonfliktowanych frakcji i kierując się zróżnicowanymi motywacjami. Synergia pomiędzy wojownikami może zapewnić przewagę bojową, podczas gdy konflikty pomiędzy nimi mogą prowadzić do negatywnych skutków w twojej drużynie.

System walki w Deathbound był pieczołowicie projektowany przez wiele miesięcy, a twórcy uwzględniali opinie graczy i fanów gatunku. Kluczową częścią systemu walki i jedną z najważniejszych mechanik w Deathbound jest Morphstrike – niszczycielski atak przypominający kombinację, który miażdży każdego wroga na twojej drodze, jednocząc siły poległych wojowników w twojej drużynie.

Zmierz się z bezlitosnymi potworami i bossami

Ale jaki sens miałaby gra Soulslike bez bezlitosnych potworów i bossów? W Deathbound zmierzysz się ze starannie zaprojektowanymi przeciwnikami, aby w pełni przetestować swoje umiejętności. Spotkaj obrzydliwości stworzone w ciemnych laboratoriach przez kult oddany życiu wiecznemu. Każda bitwa może być dla ciebie śmiertelna, nie lekceważ żadnego z wrogów, którzy staną ci na drodze.

Deathbound pojawi się na konsolach Xbox Series X|S jeszcze w tym roku. Jeśli zaintrygowało Cię to, co przeczytałeś, zachęcamy do odwiedzenia strony gry w sklepie i dodania Deathbound do swojej listy życzeń. Do zobaczenia w Akratyi, Upadły Wojowniku!

Źródło: news.xbox.com