Dead Rising Deluxe Remastered: Capcom ogłasza gruntowne zmiany w grafice

Capcom ogłasza zremasterowaną wersję Dead Rising Deluxe na 19 września

Firma Capcom ogłosiła, że ​​gra Dead Rising Deluxe Remastered ukaże się 19 września na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Wierny remaster pierwszej gry, Dead Rising Deluxe Remastered, będzie kosztować 50 dolarów i będzie korzystał z gruntownych zmian graficznych, które umożliwił autorski silnik RE Engine firmy Capcom. Choć oryginalna mechanika rozgrywki pozostała nienaruszona, firma potwierdziła, że ​​dodano pewne nowoczesne funkcje, takie jak automatyczne zapisywanie, przebudowane sterowanie i ulepszony interfejs, aby poprawić jakość gry. Gra jest również w pełni udźwiękowiona, ale tak się dzieje Nie wygląda na to, że oryginalny aktor głosowy TJ Rotolo powtórzy swoją rolę głównego bohatera Franka Westa.

Zamów w przedsprzedaży, aby otrzymać kostiumy i muzykę w tle

Osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają różne kostiumy dla Franka i muzykę w tle. Należą do nich oryginalny strój Franka i kostium pszczoły Willamette Parkview Mall z gry z 2006 roku, a także strój Chucka Greene’a z Dead Rising 2. Gra ukaże się również w listopadzie w wersji fizycznej.

Oryginalna gra Dead Rising została wydana w 2006 roku na konsolę Xbox 360. Później została zremasterowana z okazji dziesiątej rocznicy wydania w 2016 roku na PC, PS4 i Xbox One. Seria odniosła spory sukces i zaowocowała trzema dodatkowymi tytułami: Dead Rising 2 w 2010 r., Dead Rising 3 w 2013 r. i Dead Rising 4 w 2016 r.

W recenzji gry Dead Rising na portalu GameSpot napisano: „Krwawa, absurdalna i zabawna akcja gry Dead Rising w połączeniu ze strukturą czasu rzeczywistego i kampowymi akcentami stylistycznymi czyni ją jedną z najbardziej wyjątkowych gier dostępnych obecnie na konsoli Xbox 360”. .

Źródło: www.gamespot.com