Dead Island 2 Survivor Dani to irlandzki punk rocker z meczem Roller Derby do złapania


Dead Island 2 będzie zawierać sześciu grywalnych ocalałych od samego początku. Być może znasz już jednego, a to jest Jacob, postać w stylu Lenny’ego Kravitza występująca w filmie ponownie ujawnić zwiastun Dead Island 2. Podczas mojej wyprawy z okładką grałem około siedmiu godzin w Dead Island 2, ale nie rozmawiałem z Jacobem. Jednak grałem kilka godzin zarówno z Dani, jak i Ryanem, dwoma bardzo różnymi ocalałymi, którzy dodają własnego stylu do historii tej apokalipsy zombie.

Wyszedłem z tej wycieczki z przykrywką przekonany, że Dani jest dla mnie ocalałym, ale Ryan też był świetny. I wciąż jest czterech innych ocalałych, których nie mogłem zagrać. Niemniej jednak chcę opowiedzieć wam o Dani, a Dambuster Studios też to robi (przeczytaj o Ryanie tutaj).

Co poszło nie tak w Los Angeles

Jak być może już wiesz, Los Angeles poszło do piekła, a obie postacie w grze i zespół Dambuster Studios z miłością określają niegdyś piękne i kwitnące miasto jako Hell-A. Pamiętaj, Hell-A jest wciąż piękne i kwitnące, ale tylko dla nielicznych wybranych, którzy postanowili pozostać w tyle, jak Dani.

Akcja Dead Island 2 rozpoczyna się w ostatnich dniach masowej akcji ewakuacyjnej mającej na celu wydostanie się z Los Angeles niezarażonych. Akcja rozgrywa się mniej więcej dekadę po wydarzeniach z pierwszej Dead Island i chociaż logika wskazuje, że wirus epidemii zombie w Dead Island 2 jest taki sam jak ten z Banoi, niekoniecznie jest to potwierdzone. Ewakuacja była „zaskakująco skuteczna”, mówi mi projektant narracji Dead Island 2, Khan. Wojsko otoczyło miasto kordonem, co doprowadziło do decyzji o poddaniu kwarantannie tego, co pozostało z LA, aby infekcja mogła przebiegać. Według studia, w tym miejscu pojawia się wyspiarski aspekt imiennika gry; nikt nie wchodzi, nikt nie wychodzi.

Każdego z ocalałych spotykasz w jednym z ostatnich samolotów opuszczających LA. Niestety dla nich okazuje się jednak, że ktoś na pokładzie jest zarażony. Protokół powoduje, że wojsko zestrzeliwuje ten samolot – w końcu żaden zarażony nie może opuścić miasta – i ląduje awaryjnie w Hell-A. W tym momencie przejąłem kontrolę nad moim wybranym ocalałym, Dani, a gra wprowadziła mnie w walkę i głównych antagonistów: zombie! Jednak ugryzienie Dani nie zajmuje dużo czasu i tam zaczyna się narracja Dead Island 2: jesteś zarażony, ale się nie odwracasz i musisz przekazać te informacje i swoją krew komuś, kto może pomóc .

Teraz, gdy wiemy, jak zaczyna się historia Dani w Dead Island 2, porozmawiajmy o tym, dlaczego ta postać rozwija się w Hell-A.

Poznaj Daniego

Dani dorastała w hrabstwie Cork w Irlandii, pięknym miejscu, które według Khan jest także miastem studenckim. W rezultacie jest dużo muzyki i nocnej aktywności. Dorasta z „bardzo tradycyjną żoną matki ze Stepford” i „równie beżowymi” siostrami. Jej ojciec jest osobą, która w obliczu konfliktu lub emocji postanawia je zignorować i zamiast tego idzie na ryby. Dani zawsze była rybą bez wody w swojej rodzinie, z odrobiną uszczerbku na ramieniu. Nie czuje, że pasuje i nie ma szczególnie dobrych relacji z rodziną.

Dani odkrywa punkową scenę w mieście, która kształtuje jej dzieciństwo i lata nastoletnie. Tak szybko, jak tylko może, Dani opuszcza hrabstwo Cork. Wskakuje do stawu i ląduje w Bostonie, który według Khan ma dużą społeczność irlandzką. To świetnie sprawdza się w przypadku Dani, ponieważ jeśli jest irlandzki pub, według Khan „zawsze masz gwarancję pracy, jeśli masz irlandzki akcent”. Dani zakochuje się w punkowej scenie w Bostonie, ale potem pojawiają się pierwsze bostońskie zimowe hity.

„[She says] F— i podróżowała ze studentem MIT wracającym do domu w podróży przez kraj do najcieplejszego miejsca, o którym słyszała – Kalifornii – i wiedziała, że ​​tam jest ładna pogoda, i chciała po prostu pojechać do raju. Czuje się jak: „Uciekłam od tej bardzo zaściankowej, bardzo konserwatywnej, bardzo „musisz być właściwą” rodziną i historią” i po prostu nigdy więcej nie chciała być taka. Więc tak znalazła się w Los Angeles”.

Dani odkrywa roller derby w Los Angeles i staje się to jej nową miłością. Pod wieloma względami wciąż jest punkową dziewczyną z Irlandii, ale roller derby to dla niej sposób wyrażania siebie. Khan mówi, że Dani ma hobby, które jest czymś więcej niż agresja w wrotkach, zwracając uwagę na to, jak Dani używała mosh pitów, aby uwolnić te uczucia.

Przez cały ten czas Dani pracuje na stanowiskach, na których tak naprawdę jej nie zależy, takich jak handel detaliczny i usługi gastronomiczne, a pracodawcy pozwalają jej odejść więcej razy, niż chce przyznać, ponieważ lubi mówić, co myśli „trochę zbyt swobodnie”, aby klienci. Khan mówi: „Ona nie żyła, aby pracować; pracowała, aby żyć”. Żyła życiem 20-latki w Kalifornii i kochała to. Kiedy nadchodzi apokalipsa zombie, nie przejmuje się już powrotem do domu, do swojej rodziny. Jej lojalność spoczywa teraz na jej drużynie, a ona ma wziąć udział w meczu roller derby poza stanem.

„To pierwsza rzecz” — mówi Khan, zwracając uwagę na priorytety Dani. „Ma swoją wybraną rodzinę, swoich wybranych ludzi i zamierza ich wspierać, piekło lub wysoka woda. A potem wszystko staje się trochę dziwne”.

Wrodzone umiejętności Dani

Możesz przekształcić swojego ocalałego w Dead Island 2 w postać, którą chcesz grać, pod względem umiejętności, wyposażenia i innych. Każdy ocalały zaczyna z dwiema wrodzonymi umiejętnościami, które przemawiają do jego natury i luźno prowadzą cię na potencjalną ścieżkę dla tej postaci.

Dani

  • Oszołomiony: Ciężkie ataki wyzwalają potężną eksplozję przy uderzeniu.
  • Żądza krwi: Dani odzyskuje zdrowie po serii szybkich ataków.

Khan mówi, że ponieważ Dead Island 2 jest grą typu „najpierw rozgrywka, najpierw walka”, postacie zostały naszkicowane jako grywalne ocalałe przed w pełni zrealizowanymi postaciami. W rezultacie zespół narracyjny musiał „odwrócić inżynierię” osobowości, które przeżyły. Na przykład Dani specjalizuje się w ciężkich atakach. Czemu? To było pytanie, na które Khan i zespół narracyjny mogli odpowiedzieć poprzez szczegóły, które rzucają światło na to, kim jest Dani jako osoba.

„Ostatnią rzeczą, jakiej chciałem, było zrobienie karykatury irlandzkiej kobiety” — mówi mi Khan. „Chciałam kogoś, kto jest nowoczesną kalifornijską dziewczyną i… kogoś, kto skończył jako ktoś, kto szarżuje do walki i kocha pieprzyć się w tak nieuzasadniony, radosny i radosny sposób, jak to tylko możliwe. Ona jest roześmiana berserkerka. Nie została nagrodzona za bycie dobrą w pracy, a teraz jest w tym naprawdę dobra. To nie są wrotki, które można odrzucić jako modę, sport lub grę, i nie jest to czerpanie przyjemności z muzyki ani przetrwanie w chaosie pit. To jest to, że jest naprawdę doskonała w tym, co robi. Więc pytamy: „dlaczego ona taka jest?” A potem przeprowadzamy inżynierię wsteczną”.


Myślisz, że Dani jest dla ciebie ocalała, skoro znasz jej historię? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/exclusive/2022/12/26/dead-island-2-survivor-dani-is-an-irish-punk-rocker-with-a-roller-derby-match