Dead Island 2: Day 1 Edition już w przedsprzedażyDead Island 2, gra, która jest rozwijana od kilku lat bez widocznej daty premiery, jest teraz dostępna w przedsprzedaży w Amazon za 70 USD. Listy zamówień w przedsprzedaży na PS4 i PS5 mówią, że oczekiwana data premiery to 3 lutego 2023 r.

Edycja Day 1 zawiera podstawową grę, a także następujące korzyści: Pakiet Memories of Banoi — Banoi War Club, Memories of Banoi — Baseball Bat, Balance Perk Weapon oraz kartę umiejętności Space Space.

Jest to dość nieoczekiwana wiadomość, która wynika z ostatnich spekulacji na temat stanu Dead Island 2. Dziennikarz Tom Henderson twierdził, że ludzie bliscy rozwoju Dead Island 2 powiedzieli mu, że gra wciąż żyje i oczekuje się, że zostanie wydana w niedalekiej przyszłości.

Opis przedpremierowy zawiera streszczenie gry. Dead Island 2 toczy się w LA, „teraz poplamiony horrorem”, dzięki uprzejmości zombie. Zombie, o których mowa, będą wyróżniać się swoimi atakami i najwyraźniej będą setki wariantów o tematyce LA.

Gracze mogą również wybierać spośród sześciu unikalnych postaci i mogą w pełni dostosować umiejętności każdego Slayera. Dead Island 2 będzie miał „zupełnie nowy system umiejętności, który pozwoli ci natychmiast zmienić specyfikację i wypróbować najbardziej szalone buildy”.

Dead Island 2 zostało oficjalnie ogłoszone w 2014 roku, ale przeszło przez bardzo burzliwy okres rozwoju – ze złomowanymi wersjami gry trafiającymi do sieci i krążącymi plotkami na temat jej stanu rozwoju.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/dead-island-2-day-1-edition-is-up-for-preorder/1100-6506592/?ftag=CAD-01-10abi2f